UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Kaimiņs sētā taisa kafejnīcu
Autors: Uldis321 (89.201.123.---)
Datums: 12/04/2013 15:41

Sveiki, man situācija. Kaimiņs uz sava zemes gabala kas robežojas ar manu zemi un māju sāk taisīt kafejnīcu, - kur var noskaidrot vai tas ir atļauts/saskaņots? (mums ir vienots piebraukšanas ceļš). Pagaidām jau dikti nesmuki - atvesta biotualete tieši blakus maniem vārtiņiem, mašīnas tiek liktas uz braucamā ceļa, ka es netieku garām iekšā savā sētā, redzu jau ka tiek atvesti āra soli un 1 koka alus muca....man ir pamatotas bažas ka tas nav saskaņots. Nemaz nerunājot par troksni kas radīsies kafejnīcai esot vaļā visu laiku siltajā sezonā. Vārdu sakot esmu nobažījies ka tas apdraudēs manas ģimenes mieru un iebraukšanu pašam savā sētā. Ir kādi padomi, lūdzu?

Re: Kaimiņs sētā taisa kafejnīcu
Autors: surers (195.13.169.---)
Datums: 12/04/2013 15:46

Viens zvans uz būvvaldi un visu noskaidrosiet ;)

Re: Kaimiņs sētā taisa kafejnīcu
Autors: Alvisss (80.81.57.---)
Datums: 12/04/2013 15:57

1) Zvans uz būvvaldi, ja tiek kaut kas celts un būvēts.
2) Zvans uz VIDu, lai saprastu vai ir atļaujas tirzniecībai.
3) Regulārs zvans PP, ja mašīnas ir noliktas tā ka traucē vai zālājā.
Bet pirms visa ieteiktu aprunāties ar kaimiņu un savas bažas darīt zināmas, moška spējat dabūt kādu kopsaucēju, lai i kaimiņam bizness iet, i Tu savā īpašumā nejūties apdraudēts.

Re: Kaimiņs sētā taisa kafejnīcu
Autors: Uldis321 (89.201.123.---)
Datums: 12/04/2013 16:00

Tas apmēram es vienkārši pazvanu un prasu lai man telefoniski iedod šādu informāciju, vai tur birokrātija un jāraksta iesniegums ar pamatojumu?
Situācija jau gaužam nepatīkama, es saprotu, ka mūsdienās katrs mēģina nopelnīt kā var, bet veidot publisku kafejnīcu aiz sētas šķiet neprāts. Neesmu arī uz kašķi tendēts, bet nevēlos lai tā notiek. Es tikai domāju, kā es varu to pierādīt, ka ir tāda situācija un vai būvvaldi tas vispaŗ interesē

Re: Kaimiņs sētā taisa kafejnīcu
Autors: Uldis321 (89.201.123.---)
Datums: 12/04/2013 16:02

Ar kaimiņu jau ir runāts, viņš uzskata ka viņa īpašums - ko gribu to daru. Tagad kad zvanu uz mobilo, viņš jau vairs neceļ telefonu.

Re: Kaimiņs sētā taisa kafejnīcu
Autors: Alvisss (80.81.57.---)
Datums: 12/04/2013 16:15

Tik smalki nezinu, sāc ar piezvanīšanu un painteresēšanos, Tev izstāstīs kā jārīkojas tālāk. Domāju, ka no likuma viedokļa nekādām problēmām nebūtu jābūt, lai atvērtu kafejnīcu uz sava zemesgabala.
Vari mēģināt ar kaimiņu vienoties, lai šis to ateju aizvāc tālāk no Tava īpašuma. Ja liek mīksto, gatavojies karam. Sauc pašvaldībniekus par jebkuru auto, kurš novietots zālājā. Kafejnīca ilgi nepastāvēs, ja klientiem nebūs normālas iespējas novietot auto.

Re: Kaimiņs sētā taisa kafejnīcu
Autors: Uldis321 (89.201.123.---)
Datums: 12/04/2013 16:21

Paldies. Zvanīšu uz būvvaldi. Jo te saliek mašīnas uz tā servitūta un ne garām tiek, ne patīkami.

Re: Kaimiņs sētā taisa kafejnīcu
Autors: Dzindzis (159.148.172.---)
Datums: 12/04/2013 16:46

Alvisss pareizi raksta - es sāktu ar PP un pēc tam būvvaldi.

Re: Kaimiņs sētā taisa kafejnīcu
Autors: Uldis321 (89.201.123.---)
Datums: 12/04/2013 16:48

Nu PP tāls gabals jābrauc. Te uz vietas laukos nemaz nav, tikai pilsētā. Ja viņiem liksies ka nav pamatojums, tad jau man atteiks uzreiz.

Re: Kaimiņs sētā taisa kafejnīcu
Autors: Didzisp (78.84.231.---)
Datums: 12/04/2013 18:15

Ja iet uz kašķi, tad ir simts un viens variants, kā čakarēt kaimiņa "biznesu". Sākot ar autiņu novietošanu, troksni vakarā, smaku no mazmājiņas un tālāk jau visādi zaļie, PVD, VID, u.t.t. Jautājums tikai, vai to gribās darīt.Labak sadzīvot mierīgi un iegūt labumu no kaimiņa biznesa. Cita lieta, es arī dzertuvi kaimiņos nepaciestu un darītu visu, lai aizklapē ciet. Ja jau pasvaldības poļicaji tālu, tad nekāda pilsēta nav un diez vai kaimiņam vispār bisness aizies. Dzertuve var pastāvēt tikai pilsētā vai liela ceļa malā. Laukos visi dzer divlitrīgās plastmasas alus pudeles, šnabi no točkas un par "izklaidi"krogā nepārmaksā :). Vispār es nezinu, kas jādara lai, šai krīzes situacijā, dabūtu klientus dzertuvē. Varbūt nevajadzēs i kļauzas rakstīt un bizness nosprāgs jau pašā saknē. Viens gan, nekādu telefona zvanu pašvaldībai, tikia oficiali iesniegumi, kuri tiek piereģistrēti. Uz tādiem obligāti jebkurai valsts iestādei jāatbild, a citādāk fig poļicaji brauks.

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **      **  **     **   ******  
 **     **  **     **  **  **  **   **   **   **    ** 
 **     **  **     **  **  **  **    ** **    **       
 **     **  **     **  **  **  **     ***     **       
  **   **   **     **  **  **  **    ** **    **       
   ** **    **     **  **  **  **   **   **   **    ** 
    ***     ********    ***  ***   **     **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727