UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Jumta logi
Autors: Vienstāvs (178.16.22.---)
Datums: 04/07/2013 13:55

Kaimiņi sūdzējās par karstumu 2 stāvā, pēc kā es secināju, ka pie vainas ne tikdaudz peļu retināta padlaiku stiklavate ~ 7 cm biezumā, cik tas, ka lāčpakaļas jumta galos nav vēdināšanas caurumu un arī jumta apakšai apšuvuma ķieģeļi blīvi piemūrēti, respektīvi, gaisa cirkulēšana starp viļņotā šīfera jumtu un mansardistabu apšuvumu praktiski nav iespējama...

Re: Jumta logi
Autors: jtdesign (178.16.22.---)
Datums: 04/07/2013 14:02

Tas nu nekādi neietekmē siltumu/aukstumu, bet tikai konstrukciju ilgmūžību (ventilējams koks parasti nepūst).

Re: Jumta logi
Autors: Vienstāvs (178.16.22.---)
Datums: 04/07/2013 14:11

Gribi teikt, ka gaiss zem šīfera saulē neuzsilst par 10° un vairāk virs gaisa temperatūras ārā? Es to konstatēju pēc tā, ka mazajā bēniņu trijstūrītī virs mansarda var vienkārši izcepties (salīdzinoši ar to mansarda istabiņās karstums ir ciešams).

Re: Jumta logi
Autors: anno (178.16.22.---)
Datums: 04/07/2013 16:28

1.Jumta logi telpu izgaismo labāk par parastajiem sānu logiem,
2.Siltuma zudumi varētu būt tikpat lieli kā parastajiem logiem,
3. Caur tiem var uzrāpties arī uz jumta kā pa lūku,
4.Ziemas tumšajos vakaros tāpat neko nevar redzēt ne pa parasto (tik ielas apgaismojumu vai mēnesi), ne pa apsnigušu jumta logu.

Re: Jumta logi
Autors: Praktiķis (178.16.22.---)
Datums: 04/07/2013 17:27

Parādiet man vienu jumiķi,kurš ir spējīgs pēc instrukcijas pirmo reizi pareizi iemontēt jumta logu-neticu,ka tādu var atrast-daudzi to dara gadiem un nepareizi.Ar jumta logiem saskaros pietiekoši bieži,lai varētu apgalvot,ka montāžas kvalitātei ir ļoti būtiska nozīme pozitīvam gala rezultātam,jo visi tie,kas nožēlo,ka likuši jumta logus,parasti arī saskārušies ar to saistītām problēmām.Atklāti sakot nav bijusi darīšana ar Ķīnā ražotajiem rotaļu logiem,bet cena pati par sevi daudzko izsaka... Nopērkot veikalā Velux ekonomisko logu par akcijas cenu nevar gribēt,ka cilvēkiem radīsies viena vienīga sajūsma par tiem,kur nu vēl par Ķīnas ražojumiem.Esmu montējis gan Velux,gan Roto,gan Fakro un varu teikt,ka vismaz jaunam logam tieši pieslēgumu kvalitātei ir vislielākās atškirības,kāda ir lakas kvalitāte katram ražotājam nemācēšu pateikt. Velux tas ir viskvalitatīvākais-tieši tāpat kā RUUKKI skārds atšķiras no pārējiem.Tieši tāpat atšķirsies Velux ekonomiskais logs no loga,kas ir citā cenu grupā un ar pilnu aprīkojumu.Pats montējot logus lieku vēl papildus siltinājumu pa perimetru,jo ari man šis loga pacēlums virs jumta seguma nerada uzticību,bet esmu pārbaudījis,ka uz kvalitatīvi nosiltināta loga sniegs nekūst aŗī puteņa laikā vairāk kā uz paša jumta.Tiem kuri vēlas, vismaz Velux, piedāvā arī padziļinātos logus,kas nav izvirzīti no seguma,protams par -īpašu cenu. Es sev, vai nu liktu kārtīgus jumta logus-vai neliktu nemaz.Nedomāju,ka meistars,kas to dara parLs20 atbild par to,ko tas dara. Visam ir sava cena-tas arī par visu.

Re: Jumta logi
Autors: J (178.16.22.---)
Datums: 04/07/2013 17:50

Es arī neriskēju un neļāvu celtniekiem montēt jumta logu - ņēmu un iemontēju pats. Pēc pirmās ziemas nav pilnīgi nekādu sūdzību - uz loga sniegs nekūst. Ņēmu Fakro ar abiem siltinājumiem un divkāršo paketi.

Re: Jumta logi
Autors: zigmars (178.16.22.---)
Datums: 04/07/2013 19:55

Skaidri zinu , ka kaimiņam ar siltinājumu viss kārtībā, Katlu ziemā viņš iekurina 1 reiz divās dienās.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********  ********  **     **  **      ** 
  **  **      **     **    **   **   **   **  **  ** 
   ****       **         **      ** **    **  **  ** 
    **        **        **        ***     **  **  ** 
    **        **       **        ** **    **  **  ** 
    **        **       **       **   **   **  **  ** 
    **        **       **      **     **   ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727