UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Mājas apkure ar kamīnu
Autors: Nigers (---.112.lv)
Datums: 21/09/2005 15:17

Labdien. Padalieties Lūdzu Jūsu pieredzē, kas saistīta ar mājas apkurināšanu ar kamīnu (kur labāk, kā labā + ; -).
Paldies!



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   *******   **     **   *******   **     ** 
 **   **   **     **   **   **   **     **  ***   *** 
 **  **           **    ** **    **         **** **** 
 *****      *******      ***     ********   ** *** ** 
 **  **           **    ** **    **     **  **     ** 
 **   **   **     **   **   **   **     **  **     ** 
 **    **   *******   **     **   *******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.