UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

штроба
Autors: Arturs1987 (178.16.22.---)
Datums: 24/07/2013 08:43

Labdien!
Kā latviski saucas štrobes ? штроба - krievu val.

Re: штроба
Autors: Arturs1987 (178.16.22.---)
Datums: 24/07/2013 08:51

Uzgāju info, ka pareizi esot:
vadiem - rievas
cauruļvadiem - kanāli.

Vai tā ir pareizi?

Re: штроба
Autors: rojs (178.16.22.---)
Datums: 24/07/2013 09:32

Rievas, gropes ... laikam no šī ir atvasināts gropju frēze



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********   **     **  **     **   ******  
    **     **     **   **   **   **     **  **    ** 
    **     **     **    ** **    **     **  **       
    **     ********      ***     **     **  **       
    **     **           ** **    **     **  **       
    **     **          **   **   **     **  **    ** 
    **     **         **     **   *******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.