UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 3 no 4
Re: Elektriskās plītsvirsmas + un -
Autors: binary (178.16.22.---)
Datums: 04/02/2015 22:36

Nu man gan roka neceļas kaut kādu skrāpi kaut turuvmā keramiskajai turēt. Pat no katliņa/pannas tā virsma ir apskrāpēta.

Re: Elektriskās plītsvirsmas + un -
Autors: Eziss (178.16.22.---)
Datums: 04/02/2015 22:52

Elektrības patēriņš indukcijas plītiņai būs vis mazākais. Praktiski visa enerģija silda katlu/pannu, l.k. varētu būt +-95%. Stikla virsmām var būt ievērojami siltuma plūsmas zudumi ķēdē sildelements-stikls-katls/panna. Ļoti kaprīza ir pāreja stikls- panna/katls- to virsmas reti kad plakanas+temperatūras deformācijas. Domāju, l.k. nebūs augstāks par 80-85%. Par gāzi runāt nav jēgas, to jāsalīdzina ar malku.
Pie šodienas indukcijas plītiņu cenām jābūt mozahistam lai tās nelietotu. Pašmocības stiprinot garu. Komforts padara cilvēku slinku- uz foršas plītiņas neko negatavos. Nepatīk neapdeguša pannas un katli, nav kur apdedzināt pirkstus, pati slēdzas laukā, uztur vajadzīgo temperatūru, pārāk ātri viss gatavojas utt., vispār štrunts. Esmu par ugunskuru un manteļskursteni- tur parādās pavāra īstā meistarība.

Re: Elektriskās plītsvirsmas + un -
Autors: Eziss (178.16.22.---)
Datums: 04/02/2015 23:23

Indukcjas sildītājs- tas ir KOMFORTS + varbūt arī 3-5Wh ekonomija mēnesī. Komfortu ir grūti definēt, var lēnām siekaloties ap detaļām.

Re: Elektriskās plītsvirsmas + un -
Autors: rbm (178.16.22.---)
Datums: 05/02/2015 00:12

binary Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nu man gan roka neceļas kaut kādu skrāpi kaut
> turuvmā keramiskajai turēt. Pat no
> katliņa/pannas tā virsma ir apskrāpēta.

Nopērc normālu skrāpi (līdzīgu kāds tiek izmantots CSDD) un nebūs problēmu ne ar piedegušu plīts virsmu ne ar to ka kautko saskrāpē.

Re: Elektriskās plītsvirsmas + un -
Autors: SerViss (178.16.22.---)
Datums: 05/02/2015 08:57

Balonu gāze nu nekādi negrib, lai viņu izvēlētos:
[www.kasjauns.lv]

Re: Elektriskās plītsvirsmas + un -
Autors: Jankouzs (178.16.22.---)
Datums: 05/02/2015 09:14

Liels paldies par komentāriem un ieteikumiem! Šķiet ka mani pārliecinājāt par labu indukcijas plītij,paldies jums visiem!

Re: Elektriskās plītsvirsmas + un -
Autors: SerViss (178.16.22.---)
Datums: 05/02/2015 09:30

Nedaudz ne pa tēmu, bet kādi priekšlikumi, idejas veco sarkano gāzes balonu otrreizējai izmantošanai? Materiāls tak tomēr labs.
Tipa - godmaņkrāsniņa, šašliku panna, caurteka utt. utml.

Kredītu un finansējums, ātri, 48 stundu laikā, negarantējot
Autors: LENGAGNE (178.16.22.---)
Datums: 05/02/2015 09:30

Sveiki Mr & Mrs
Īpaši pasaulē, es piedāvāt aizdevumus starp 1000 € un 1.000.000 € ikvienam varēs atmaksāt ar procentiem ar zemu likmi 2,5% .. Mēs esam vietējie kredīti un starptautiskie aizdevumi cilvēkiem visā pasaulē . Mūsu organizācija nav banka, un mums nav nécessitons daudz dokumentu. Taisnīgs un godīgs un uzticams aizdevumu. Es esmu gatavs, lai apmierinātu tevi. Sazinieties ar mani pa e-pastu: kataline999''A''hotmail.fr

Re: Elektriskās plītsvirsmas + un -
Autors: manparchu (178.16.22.---)
Datums: 05/02/2015 10:14

+1 par indukcijas. Ģimenē visi starā. Bijusi gan gāzes, gan keramiskā (elektriskā) – indukcija uzvar vienos vārtos.
Par elektrības patēriņu. Plītij skaitās nomināli ir kaut kādi 7-8 kWh, uz katru riņķi ap 2 kWh. Bet reālā darbošanās notiek 0,5-1 kWh diapazonā. Tiklīdz pirmais burbulis dabūts, jaudu samazina.
Katlu uzkarsē zibenīgi. Reiz veicām testu, kas uzvāra 1 litru ūdens ātrāk: 2 kWh tējkanna vai indukcijas riņķis. Plīts uzvarēja, turklāt to paveica bez tējkannas raksturīgā trokšņa.

PS. Tik nervozu "ezi" ar putām uz lūpām redzu pirmo reizi! :)

Re: Elektriskās plītsvirsmas + un -
Autors: mīnuss (178.16.22.---)
Datums: 05/02/2015 11:19

Tēma ir par + un -, esmu lasījis, ka mīnuss indukcijas plītīm ir paliels el.mag. starojums, un ka labak no tām stāvēt 1-1.5m attalumā, bet ja daudz jāgatavo? Nevar taču ar metru garu kātu maisīt putru. Vai cilvēks sajūt un vai tam paliek slikti, vai rodas saslimšanas- to gan nezinu. Lai kāds saka no pieredzes.

Pašreizējā: 3 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  ********  ********   *******  
 **         **  **   **        **        **     ** 
 **          ****    **        **               ** 
 ******       **     ******    ******     *******  
 **           **     **        **               ** 
 **           **     **        **        **     ** 
 **           **     ********  ********   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727