UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

generators
Autors: soseds2 (178.16.22.---)
Datums: 13/06/2014 21:18

Interesanti, cik kilovatīgu ģeneratoru paņemt nomā metināmā invertora 150A darbināšanai. Varbūt kāds ir saskāries ar šo. Nomā ir 2,5KW, 12KW, 6,5KW, 36KW
Paldies!

Re: generators
Autors: Niks (178.16.22.---)
Datums: 13/06/2014 21:26

Ar 6,5kW būs gana.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **    **  **    **  ********  **    ** 
       **  ***   **  **   **   **        **   **  
       **  ****  **  **  **    **        **  **   
       **  ** ** **  *****     ******    *****    
 **    **  **  ****  **  **    **        **  **   
 **    **  **   ***  **   **   **        **   **  
  ******   **    **  **    **  ********  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.