UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Siena turas uz loga rāmja?
Autors: Vienstāvs (178.16.22.---)
Datums: 02/11/2014 15:32


Re: Siena turas uz loga rāmja?
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis (178.16.22.---)
Datums: 02/11/2014 19:23

[www.delfi.lv]

Jā visticamāk mašīnas vadītājs dabūs maksāt arī par šis trīsstāvu ēkas daļēju sabrukumu.

Re: Siena turas uz loga rāmja?
Autors: DsKs (178.16.22.---)
Datums: 02/11/2014 19:26

Man pirma doma bija,ka kads meginajis bankomatu izraut ara :)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******    *******    ******    **    **  **     ** 
 **     **  **     **  **    **    **  **    **   **  
 **     **         **  **           ****      ** **   
  ********   *******   **   ****     **        ***    
        **         **  **    **      **       ** **   
 **     **  **     **  **    **      **      **   **  
  *******    *******    ******       **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.