UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Pamatu griešana/ iezobe
Autors: xcz (178.16.22.---)
Datums: 22/01/2015 06:08

Cik biezs putuplasts vispār būtu jāliek zem siltās grīdas?

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **     **   ******   **    **   ******  
 **     **  **     **  **    **  ***   **  **    ** 
        **  **     **  **        ****  **  **       
  *******   **     **  **        ** ** **  **       
        **  **     **  **        **  ****  **       
 **     **  **     **  **    **  **   ***  **    ** 
  *******    *******    ******   **    **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.