UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Kuru augstspiediena mazgātāju izvēlēties?
Autors: rbm (85.10.211.---)
Datums: 31/03/2015 22:20

Beidzot ir pagalms kur mazgāt auto un plāns nopirkt augstpiediena mazgātāju mājas lietošanai.
Ko labāk ņemt karcher k4/K5 vai Makita HW132. Varbūt stihl 108/118 ?

Re: Kuru augstspiediena mazgātāju izvēlēties?
Autors: Dipl. Ing. (85.10.211.---)
Datums: 20/04/2015 17:44

Es esmu laimīgais Karčera īpašnieks. Modelis ir kaut kāds K2.100 vai kas līdzīgs. Tiem mājas karčeriem parametri ir identiski- atšķiras komplektācija un pribambasi.
Mans Karčers nostrādāja vienu sezonu (3 mēnešus, jeb 4-5 lietošanas rezies). Tad bija jāmaina (pa garantiju) augstspiediena sūknis, kurš bija jāsūta no trejdeviņām zemēm- no Vācijas. Pēc diviem mēnešiem detaļa atnāca. To iespējams kāds ar kājām bija piegādājis. Ap to laiku pa naktīm Latvijā sals atgriezās un kaŗčera sezona beidzās.
Es to štruntu palietoju šad tad un dažreiz tas strādā, bet bieži ne.

Man ieteikums- nepērc karčeru, bet pērc Makitu, vai arī Depo lēto ķīnieti- varēsi divu gadu laikā mainīt pa garantiju.

Re: Kuru augstspiediena mazgātāju izvēlēties?
Autors: Vilnis_Radio (85.10.211.---)
Datums: 20/04/2015 17:52

Es papildināšu jautājumu no savas puses. Vai šie augstspiediena sūkņi māk paši iesūkt, vai arī tiem vajadzīgs tekošs ūdens ieejā? Jautāju tamdēļ, ka man būtu ērti ar to mazgātāju pieiet pie lietusūdens mucas, iemērkt ieeju mucā un izdarīt savu darbu nevis slēgties klāt konkrētam krānam un stiept šļauku. Mucas man dažādās vietās un arī mazgāšanu varētu taisīt dažādās vietās pēc nepieciešamības.
Aiz sava slinkuma neesmu eksperimentējis, lai gan pašam ir mazgātājs. Atbilde ir droši vien ka nemāk, jo kaut kur instrukcijā kaut ko redzēju tādu par nepieciešamo spiedienu ieejā, bet varbūt tomēr?

Re: Kuru augstspiediena mazgātāju izvēlēties?
Autors: E (85.10.211.---)
Datums: 20/04/2015 17:57

Heh, man arī ar to Karcheri bija līdzīgi. Uzdāvināja man tādu uz dzimšanas dienu. Nomazgāju auto 2 vai 3 reizes un sāka vairs neslēgties ārā. Aiznesu uz garantiju, nogaidīju 2 vai 3 mēnešus, pēc tam aizgāju sacēlu traci un dabūju atpakaļ naudu, jo viņiem vairs mans Karcher nebija un visādi solījumi man jau bija apnikuši.

Re: Kuru augstspiediena mazgātāju izvēlēties?
Autors: Rx (85.10.211.---)
Datums: 20/04/2015 18:30

Manam [sanel.lv] rasktīts, ka var sūkt no baļļas....Neesmu provējis. Bet par tieši šo: Vienreiz sasala.. Un saplīsa spiediena devēja slēdža mehānisms. Serviss Bosham ir, un nekādu problēmu. Tāpat jau garantijas laikā neslēdzās ārā spiediena slēdzis. Maza blīvīte beigta...Bet šie......iedeva citu rokturi, jaunu, un veco pat nepaņēma, kaut gan tajā vēl bija vienādas tādas pašas blīvītes.....kā rezerves detaļas. Laikam uzcenojums tik liels, ka nav vērts mainīt blīvīti....100bar mazliet par mazu, ja jāmazgā kastes no zemes pikām, bet lēni un pacietīgi var .

Re: Kuru augstspiediena mazgātāju izvēlēties?
Autors: kkk (85.10.211.---)
Datums: 20/04/2015 18:40

Kautkad pagājušogad man baigi stāstīja, ka Karcheriem tikai sākot no kautkura tur K... (varbūt 5?) esot metāla augstspiediena sūknis, visiem līdz tam esot plastmasas un īstenībā baigais sū...

Nezinu par visiem, bet ir tādi kas māk iesūkt. Esmu pats izmantojis iemetot trubu mucā. Bija man uztaisīta tāda pāris m mīkstā dārza šļūtene ar filtru un pretvārstu vienā galā un ātro pievienotāju otrā galā. Piespiest pumpēt gaisu es necentos - pirms pievienošanas trubu iebāzu mucā un piepildīju ar ūdeni. Tad viss gāja uz urrā. Pilnā sparā izmantoju arī "zema spiediena" apstākļos tikai ar to spiedienu ko urbums taisa.

Elektrība tāpat jāstaipa, bet tas protams ir vienkāršāk nekā vēl trubu staipīt.

Re: Kuru augstspiediena mazgātāju izvēlēties?
Autors: kkk (85.10.211.---)
Datums: 20/04/2015 18:47

Starp citu, K5 instrukcijā ir rakstīts "max sūkšanas augstums: 0.5m", lai ko tas arī nozīmētu.

Re: Kuru augstspiediena mazgātāju izvēlēties?
Autors: jakobsons. (85.10.211.---)
Datums: 20/04/2015 21:00

rokturī blīvītes apkaļķojas- jānotīra un jāsaeļļo

Re: Kuru augstspiediena mazgātāju izvēlēties?
Autors: J (85.10.211.---)
Datums: 20/04/2015 22:12

Man ir mazā Makita - nekādu īpašu problēmu nav bijis - viss strādā. Par Karcher nezinu, bet šķiet Makitai ar 100bar bija un ar to pat pietika lai veco Pinotexu no dēļiem nomazgātu, kad palaiž tievo strūklu tad var arī cauri plaukstai izšaut - tāda vismaz tā sajūta ir, tāpēc brīnos, ka zemes pikas nevar nomazgāt.

Re: Kuru augstspiediena mazgātāju izvēlēties?
Autors: Rx (85.10.211.---)
Datums: 20/04/2015 22:32

Par zemes pikām: zemes pikas var, bet uz plastmasas kastēm paliek slānītis kas neiet nost. Melns. Paberzē mehāniski ar švammi un prom ir. Mazgājās šis slānītis tikai ļoti stiprajā plūsmas zonā centimetru diametrā. Pie lielāka spiediena zonai būtu jābūt dadz lielākai.

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **      **  ********  **     **   *******  
 **  **  **  **  **  **  **        ***   ***  **     ** 
 **  **  **  **  **  **  **        **** ****  **        
 **  **  **  **  **  **  ******    ** *** **  ********  
 **  **  **  **  **  **  **        **     **  **     ** 
 **  **  **  **  **  **  **        **     **  **     ** 
  ***  ***    ***  ***   ********  **     **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727