UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: bērnu laukums
Autors: Rx (85.10.211.---)
Datums: 11/06/2015 13:12

Nu tad jau Tādu:

Re: bērnu laukums
Autors: jamajamajaaama (85.10.211.---)
Datums: 11/06/2015 13:33

Jā, par kaut ko tādu arī ir doma. Tagad vairāk doma ir par konstrukcijas stiprināšanu ar pamatu - vajag, nevajag, ja nevajag, vai nevajag pacelt virs zemes mazliet utt :)

Re: bērnu laukums
Autors: Jankouzs (85.10.211.---)
Datums: 11/06/2015 17:38

Es iebetonēju leņķdzelžus pie kuriem ar caurskrūvēm pieskrūvēju konstrukciju,tas arī viss! Bildē var redzēt!

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   *******    *******   ******** 
 ***   ***  **    **  **     **  **     **  **    ** 
 **** ****      **           **  **     **      **   
 ** *** **     **      *******    ********     **    
 **     **    **             **         **    **     
 **     **    **      **     **  **     **    **     
 **     **    **       *******    *******     **     

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.