UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Par koka siju uzklāšanu uz gāzbetona boku mūra
Autors: AndrisL (85.10.211.---)
Datums: 26/06/2015 11:16

Līdzīgi, kā jautājuma autoram arī man bija 25cm biezs gāzbetona mūris.
Pirms siju uzstādīšanas betonēju 5cm biezu joslu ar 2x8mm armatūrām. Pie betona joslas ir iespējams stingrāk (vienkāršāk - ar dībeļiem un leņķiem) nostiprināt pārseguma sijas nekā pie gāzbetona.
Skat: [gimenesmaja.blogspot.com]

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **     **  ********  ********  
 **     **  **   **   ***   ***  **    **  **     ** 
 **     **  **  **    **** ****      **    **     ** 
 **     **  *****     ** *** **     **     **     ** 
  **   **   **  **    **     **    **      **     ** 
   ** **    **   **   **     **    **      **     ** 
    ***     **    **  **     **    **      ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.