UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Granulu bunkurs
Autors: inoketijs (85.10.211.---)
Datums: 30/08/2016 11:53

Vēlos uztaisīt apkures katlam granulu bunkuru ārā pie sienas. Jautājums, vai granulas neuzbriedīs un nesairs no ārā mitruma?

Re: Granulu bunkurs
Autors: specs (85.10.211.---)
Datums: 30/08/2016 13:15

Ja bunkurs nojumē un ar labu vāku, tad būs ok! Vienīgi cik liels? Ja iebērsi 1t, kas tur stāvēs mēnesi, tad gan nebūs labi.

Re: Granulu bunkurs
Autors: inoketijs (85.10.211.---)
Datums: 31/08/2016 22:59

Doma ir vismaz 1 t. Vēlos no big bag maisiem lādēt.

Re: Granulu bunkurs
Autors: pip (85.10.211.---)
Datums: 01/09/2016 00:01

Slikta doma. Uzbriedis un sakersies snekaa. Ir pieredzets..



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   *******    ******   **    **  ******** 
  **  **   **     **  **    **   **  **      **    
   ****           **  **          ****       **    
    **      *******   **           **        **    
    **            **  **           **        **    
    **     **     **  **    **     **        **    
    **      *******    ******      **        **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.