UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: cauruma aizvēršana panelī
Autors: ETT (95.68.56.---)
Datums: 01/12/2017 22:26

Lai neizceltos simtgadu karš, jānojauc māja...

Re: cauruma aizvēršana panelī
Autors: Gatis P (78.84.146.---)
Datums: 01/12/2017 22:27

Paldies Asd par piedāvājumu, bet es to visu daru tieši tādēļ, lai kaķu pulcēšanās un barošana notiktu maksimāli tālu nost no maniem logiem. Mans mērķis nav veicināt kaķu populāciju vai labturību, es tikai gribu dzīvot mierā, klusumā un bez veceņu sanestām pārtikas paliekām zem logiem. Esmu ar attiecīgo kundzīti mēģinājis runāt vairākas reizes, bet tas nav nesis nekādus rezultātus un vienīgais risinājums ko es saredzu ir izveidot tādu konstrukciju, lai viņai nebūtu pa spēkam to salauzt un lai viņa padotos un meklētu citas iespējas nodrošināt kaķiem piekļuvi pagrabam.

Doma par armatūru ir laba, tikai nestādos priekšā, kā lai tos caurumus saurbj. Logs ir maziņš, perfis iekšā neielīdīs. Augšpusē vispār nereāli izurbt, logs pārāk zemu, perforatoru nekādi tur neiegrozīt.

Re: cauruma aizvēršana panelī
Autors: kkk (212.3.194.---)
Datums: 02/12/2017 07:31

Cik tad mazs tas lodziņš ir? Saurbt var slīpi, nav jau siena 5cm bieza, lai būtu par izdrupšanu jāsatraucas. Un augšpusē var urbt no iekštelpām, bet es domāju pat ar 3 malām būtu jāpietiek. Galvenais lai jaunais betonējums pietiekami ar sienu sasaistās. Sliktākais, ka, cik ir pietiekami, zin tikai tantes.

Re: cauruma aizvēršana panelī
Autors: Briedis (193.200.224.---)
Datums: 02/12/2017 18:37

Mans Tev ieteikums ir neizraisīt karu. Viss ir atrisināms ar pieklājīgu kaķu māju. Sasauc tantukus kopā, vienojaties par jaunu barošanas vietu un uztaisiet tajā pieklājīgu kaķu māju. Tas, cik tā būs glauna, liela un silta, ir maciņa biezuma jautājums. Vienojaties, ka barošanai turpmāk jānotiek tikai tur, nevis zem Taviem logiem, un miers. Ar tantukiem var sarunāt visu, tikai vajag izrādīt kaut nelielu iecietību un nākt pretī. Esmu piedalījies vismaz 6 šādu mājiņu uzstādīšanā, ko finansē Rīgas Dome. Minkām ir kur patverties, tie vairs neēd "zem logiem" un pagrabu neviens vairs nelauzīs.

Re: cauruma aizvēršana panelī
Autors: Gatis P (78.84.146.---)
Datums: 02/12/2017 19:30

Kā jau minēju, visi citi civilizēti risinājumi ir sevi izsmēluši. Es esmu vairākkārt mēģinājis runāt, bet mani argumenti nav sasnieguši dzirdīgas ausis. Tās ir slāvu tautības kundzītes, kuras latviešu valodu neatzīst, tieši tā pat kā citu nama iemītnieku intereses. Ārkārtīgi nekaunīgas. Tieši tādēļ šis jautājums ir kļuvis principiāls un nekāda samierināšanās no manas puses vairs nenotiks.

Re: cauruma aizvēršana panelī
Autors: DjCowboyLAT (77.219.0.---)
Datums: 03/12/2017 18:12

Ideja par plaaksni ir laba. Piemetini vitnjstienjus un sienai cauri. Otraa pusee uzgriezhnjus un kartiigi atsit galus, lai nevar atskruuveet. Tikai vitnjstienjus kadus 5 cm no malaam metinaat vajag, lai ar fleksi isti netiek klaat, kaa arii plaaksni pabiezaaku, lai lomiks neljautu atlociit stuuri, teiksim liidz vitnstienim.
Manaa majaa viena nomira, bet vietaa vismaz 3 uzradaas. Mees reizee ar fasaadi uztaisijaam kakju voljeeru pagrabaa, kur pashaa pagrabaa kakji netiek. Veiksmi ciinjaa ar tantinjaam.

Re: cauruma aizvēršana panelī
Autors: Praktiķis (80.89.74.---)
Datums: 03/12/2017 18:37

Man sakarīgs šķiet variants ar urbumiem sānos. Tos taisa lielāka diametra ,lai armatūru var dabūt iekšā slīpi urbtajos caurumos. Ar ķīmisko enkuru masu armatūru ielīmē un lieta darīta. Tā sacietē 5 minūtēs.

Re: cauruma aizvēršana panelī
Autors: Gatis P (78.84.146.---)
Datums: 04/12/2017 18:32

Paldies, draugi, par padomiem!
Vēlāk padalīšos, ka man šajā jautājuma būs gājis.

Re: cauruma aizvēršana panelī
Autors: Sleepnis* (90.139.238.---)
Datums: 05/12/2017 00:27

Ar smago tehniku nolikt priekšā kādu pamatu bloku.

Re: cauruma aizvēršana panelī
Autors: hh (81.198.101.---)
Datums: 05/12/2017 20:34

Mēģini ar apgaismošanu...Plakātiem, lapiņām pastkastēs. Labi pārtulkojot šo: [en.wikipedia.org].
Ka Alheimers, Parkinsons, bipolārie traucējumi u.t.t. ir tikai toksoplazmozes sekas.

Vēl jau ir kaut kur arī par to, ka kaķu skrāpējumi rezultātā izraisa nelielus limfvadu iekaisumus, kas pāriet, bet pēc gadiem ir asins vēzis...

Varbūt ka sanepid. dienests ar kādu vārdu var teikt.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  ********  **      **  ******** 
 **     **  **        **        **  **  **  **       
 **     **  **        **        **  **  **  **       
 **     **  ******    ******    **  **  **  ******   
 **     **  **        **        **  **  **  **       
 **     **  **        **        **  **  **  **       
  *******   ********  ********   ***  ***   **       

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727