UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 1234Nākošā
Pašreizējā: 1 no 4
Apkures katls kurināms ar malku
Autors: Venta (213.226.141.---)
Datums: 11/09/2023 08:49

Joprojām esmu apkures katla meklējumos .Varbūt kāds var ieteikt maksimāli izdevīgāko variantu cenas un kvalitātes ziņā, Katls ir vajadzīgs 80 km2 mājas apkurei ar parastu pašteces sistēmu.
Esmu izskatījusi lietotu katlu variantus, bet bailes no problēmām. Turklāt piemēram par katlu Sime lietotu 10 gadus pārdevējs prasa puscenu no jauna katla veikalā, cik tas ir adekvāti?
Bušu pateicīga par ieteikumiem.

Re: Apkures katls kurināms ar malku
Autors: Vilnis_Radio (81.198.190.---)
Datums: 11/09/2023 10:05

Jebkurā gadījumā, tomēr ir jāorientējas uz to, ka katls ir kopā ar akumulācijas tvertni, šajā gadījumā 500-750L būtu pieņemami un katls teiksim 20-25kw. Bez akumulācijas būs zems komforts un dažādas tehniskas problēmas. Varbūt var likt pakāpeniski - sākumā katls, pēc tam akumulācija, bet nu ...
Čuguna katli, kā tas sime būs neefektīvāki, tērauda būs labāki, bet lietoto segmentā protams ir jāsaprot, ka viņi nolietojas. Tādi tērauda katli (atkarībā kā lietots) kalpo kādus 12 - 18 gadus. Ir variants atrast kaut kādu uzticības personu, kura arī pievienotu tad to katlu un tas tad lai skata tos lietotos katlus. Ja nevar nopirkt jaunu, tad diemžēl nekāda labāka veida kā risku samazināt - īsti nav.
Diemžēl šeit kā parasti strādā likums - lēti nebūs kvalitatīvi un akumulācija prasīs savus papildus izdevumus.

Re: Apkures katls kurināms ar malku
Autors: Venta (85.254.75.---)
Datums: 13/09/2023 10:04

Varbūt ieteiksiet kur un kādu jaunu tērauda katlu nopirkt?

Re: Apkures katls kurināms ar malku
Autors: Katls (212.3.198.---)
Datums: 13/09/2023 13:07

Es ņemtu Lv ražojumu. Grobiņa, Langetech, ndmetalika. Ir vel visadi ražotaji, bet jāskatās, lai katls būtu rēķināts, nevis kopēts. Es droši vien visus ražotajus nezinu. Nav sliktas atsauksmes dzirdētas, ja visu pareizi izvelas un sataisa. Vēl jaskatās, kada katlutelpa, kur skursteņa izvads-virspusē vai aizmugurē. Tie kam neliels apjoms ražošanā un ražo tieši klientam, tiem var palugt udens izvadus pareizās vietās, piem sānos.

Re: Apkures katls kurināms ar malku
Autors: Venta (85.254.74.---)
Datums: 13/09/2023 13:30

Langetech kas tas ir un kur atrodas?

Re: Apkures katls kurināms ar malku
Autors: Venta (85.254.74.---)
Datums: 13/09/2023 13:33

Langetech ražo granulu katlus bet man vajag malkas katlu

Re: Apkures katls kurināms ar malku
Autors: Indulis B. (81.198.87.---)
Datums: 13/09/2023 14:43

Nē. Lange vnk. ražo tērauda katlus. Tas, vai katla apakšējās durtiņas ir "ar caurumu", granulu degļa pieskrūvēšanailei, vai bez cauruma (malkai) , tā ir pircēja izvēle.
Katlam nav ne vainas. Vienīgi, silti iesaku palūgt, lai vidējām durvīm piemetina vienus 10 cm platu apkakli. Tad, attālums līdz katla mugursienai palielināsies un katlā varēs ielikt garākas pagales (vai kas nu tur , pa rokai gadās sakurināms).

Re: Apkures katls kurināms ar malku
Autors: Venta (213.226.141.---)
Datums: 13/09/2023 17:11

Nu nepiedāvā Lange malkas apkures katlus, vismaz es atrast nevaru, tikai granulu

Re: Apkures katls kurināms ar malku
Autors: agrais (89.254.148.---)
Datums: 13/09/2023 18:51

Grobiņa,SPMK

Re: Apkures katls kurināms ar malku
Autors: Katls (212.3.198.---)
Datums: 14/09/2023 10:15

Lange - parasts tērauda malkas katls, kuram var pievienot degli. Es kurinu ar malku. Pernruden pirku. Jā. Pavadzīmē rakstīts, ka granulu, bet viņi ir universali un kamer nav deglis kurinu ar malku. Esmu kurinajis arī ar briketēm, kudras briketēm. Viss tur ir labi.

Iet uz lapu: 1234Nākošā
Pašreizējā: 1 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********   ********  **    **  ******** 
    **     **     **  **        ***   **  **       
    **     **     **  **        ****  **  **       
    **     ********   ******    ** ** **  ******   
    **     **         **        **  ****  **       
    **     **         **        **   ***  **       
    **     **         ********  **    **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727