UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

nolitava
Autors: qwertys (62.84.4.---)
Datums: 18/01/2007 20:22

Vai gadījumā kāds nezin kādu firmu kas piedāvā iegādāties jau gatavu mazu / vidēja izmēra noliktavas projektu?

Re: nolitava
Autors: IneseX (---.eth.net.microlink.lv)
Datums: 18/01/2007 21:45

Vēl viens spamotājs!

Re: nolitava
Autors: qwertys (62.84.4.---)
Datums: 19/01/2007 05:54

Nu nu, lai jau būtu...

Esmu te, lai uzzinātu to, kas interesē, nevis lai bezjēdzīgu spriedelētu, utt.

Re: nolitava
Autors: qwertys (62.84.4.---)
Datums: 19/01/2007 05:55

varbūt ir kāds, kurš tiešām zin via ir kāda firma Latvijā vai Polijā, kas šādus projektus piedāvā?

Re: nolitava
Autors: IneseX (---.eth.net.microlink.lv)
Datums: 19/01/2007 17:47

Nu vienkārši, lai uzzinātu, nav viens un tas pats jautājums jāieliek visos topikos!



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **        **    **  **    **  **     **  ******** 
 **        **   **    **  **   **     **  **       
 **        **  **      ****    **     **  **       
 **        *****        **     **     **  ******   
 **        **  **       **      **   **   **       
 **        **   **      **       ** **    **       
 ********  **    **     **        ***     **       

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.