UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

jumta nenosiltināšana
Autors: zane555 (159.148.174.---)
Datums: 02/02/2007 19:34

mansardā pa pašiem pūš vējš.un pie -13 grādiem ledus kārtiņa uz vienas sienas bija.... kas tur varētu būt pa vainu?

Re: jumta nenosiltināšana
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis (87.110.0.---)
Datums: 03/02/2007 00:49

Tā tev dzīvojama telpa vai kā. Ja mansards ir bēniņu telpa, tad tam jāvēdinās. Bet ja esat izdarījuši tādu muļķību, kā ieklājuši metāla jumtu, tad dabīgi, ka pie -13 grādiem iekšpusē būs sarmas vai ledus kārtiņa no mūsu pašu radītās svīšanas, ūdens vārīšanas un citiem procesiem.

Re: jumta nenosiltināšana
Autors: zane555 (87.110.73.---)
Datums: 06/02/2007 23:18

dzīvojamā telpa gan tā ir.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  ********  **         **    ** 
 **        **     **  **        **    **   **   **  
 **        **     **  **        **    **   **  **   
 ******    **     **  ******    **    **   *****    
 **         **   **   **        *********  **  **   
 **          ** **    **              **   **   **  
 ********     ***     ********        **   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.