UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

FIBO mājas siltināšana - vate vai putuplasts?
Autors: JānisSt (---.alise.lv)
Datums: 19/03/2007 18:47

Kādi ir + un - FIBO bloku privātmājas ārējai siltināšanai ar akmensvati vai putuplastu?

Re: FIBO mājas siltināšana - vate vai putuplasts?
Autors: aakis (83.136.136.---)
Datums: 19/03/2007 19:44

100 reizes izmalta tēma- viens elpo, otrs neelpo, viens dārgāks par otru u.t.t. u.t. jpr., taču būtiskākais ir tas, cik tu vari maksāt 1nā gadījumā par apdari, otrā - par jēdzīgas ventilācijas ierīkošanu u.tml. vislabāk šo tēmu tā nesteidzīgi pie konjaka glāzes apspriest ar savu arhitektu, vai vēl labāk - ar kādu reālu celtnieku/praktiķi, kurš nav vēl nokodies.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   ******   ********  ********   *******  
  **  **   **    **  **    **  **        **     ** 
   ****    **            **    **        **     ** 
    **     **           **     ******     ******** 
    **     **          **      **               ** 
    **     **    **    **      **        **     ** 
    **      ******     **      **         *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.