UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Kārniņi ar sazobi
Autors: Rencix (85.254.221.---)
Datums: 27/03/2007 05:12

Vai kāds jau ir iemēģinājis kārniņus ar sazobi?
Varbūt kāds zin kur lai dabū kadu informāciju par šo?
Gaidīšu kādu ziņu!

Re: Kārniņi ar sazobi
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis (80.232.161.---)
Datums: 27/03/2007 16:14

Runa iet par māla vai smilšu-cementa kārniņiem?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  **      **  **          ******   
 **         **   **   **  **  **  **    **   **    **  
 **          ** **    **  **  **  **    **   **        
 ******       ***     **  **  **  **    **   **   **** 
 **          ** **    **  **  **  *********  **    **  
 **         **   **   **  **  **        **   **    **  
 ********  **     **   ***  ***         **    ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.