UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Kārniņi ar sazobi
Autors: Rencix (85.254.221.---)
Datums: 27/03/2007 05:12

Vai kāds jau ir iemēģinājis kārniņus ar sazobi?
Varbūt kāds zin kur lai dabū kadu informāciju par šo?
Gaidīšu kādu ziņu!

Re: Kārniņi ar sazobi
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis (80.232.161.---)
Datums: 27/03/2007 16:14

Runa iet par māla vai smilšu-cementa kārniņiem?



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********   *******         **  ********  
  **  **      **     **     **        **  **     ** 
   ****       **     **               **  **     ** 
    **        **     ********         **  ********  
    **        **     **     **  **    **  **        
    **        **     **     **  **    **  **        
    **        **      *******    ******   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.