UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Keraterm44+apmetums
Autors: Lauris (195.212.50.---)
Datums: 17/11/2003 17:20

Sveiki!
Jautajums par arsienu materialu.
Doma ir par Kerterm44+apmetumu (bez papildus siltinasanas). Loti gribu dzirdet cilveku pieredzi/domas par sadu risinajumu. Auksti nav?
Vai ir kads, kam ir pieredze ar so materialu?
Paldies!
Lauris

Re: Keraterm44+apmetums
Autors: Tā lūk (159.148.150.---)
Datums: 19/11/2003 16:36

Ja tiek ievērotas visas mūrēšanas darbu tehnoloģijas tad nav auksts ja netiek ievērots tad nu jaskatās ! Es jau nu uzliktu vienus 30mm drošs paliek nedrošh kā arī ja nu pēkšņi ...... plaisas vai kas cits !



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  ********  **    **  **        
  **   **   **     **     **     ***   **  **    **  
   ** **    **     **     **     ****  **  **    **  
    ***     **     **     **     ** ** **  **    **  
   ** **     **   **      **     **  ****  ********* 
  **   **     ** **       **     **   ***        **  
 **     **     ***        **     **    **        **  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.