UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Kurš jūtās speciālists krāsu parēizā izvēlē
Autors: kelme (---.110.91.home.M1.4.lan.mits.lv)
Datums: 29/11/2005 23:55

Es domaaju ka man tik taadi suudi sanaak,bet sveiki !!!
ja ir slikti sagatavoa virsma-tad ir nevis raibs,bet redzami slikti nosliipeeta spaktele!
kraasas ieved lielaas mucaas,taas noseezaas,netiek ruupiigi samaisiitas-liidz ar to pildot to bundzaas pazuud kraasu vajadziigais sastaavs[es taa dzirdeeju]! man ir gadiijies taa,ka bekers nosedz labi[2 kr. reizes],peec 2 meenesiem ar taadu pasu sanaak redzamas rulliisa paarejas paarejas-kaut vai 3 reizes!
nesen kraasoju ar caparol unilatex-pilniigas auzas[gribeeju leetaak sanaaca...]
viva-colors nav pieviilis,bet esmu kraasojis tikai 2 reizes!

VAREETU VAIRAAK PROFINU IETEIKUMUS-LABA TEEMA!!

Re: Kurš jūtās speciālists krāsu parēizā izvēlē
Autors: Intresents (---.spektrs.lv)
Datums: 30/11/2005 07:04

Gadās dažreiz tāds prikols, ka tonējot standarta toni pārdevējs paņem puscaurspīdīgo bāzes krāsu un tad var krāsot 4 reizes un iespējams, ka špaktele vienalga spīdēs cauri vai arī veidos dažādu toņu pleķus - īpaši ja tā nav balta(piem. mitrumizturīgās).

Caurspīdīgās bāzes cik zinu parasti izmanto nestandarta toņiem un obligāti zem viņiem ir jābūt grunts krāsai.

Krāsas raibums nav no slikti sagatavotas sienas - jo ja siena ir slikti sagatavota tad parasti ir redzami sagatavošanas defekti .

Cik esmu redzējis profiņus ļoti augstas klases, pat viņiem ir šādas problēmas tikai tās ir redzamas tad ja gaisma no loga krīt slīpi gar pašu plakni, ne visi to var pamanīt daudziem liekas, ka tas ir OK.
Profiņi vienkārši ir piešāvušies krāsot tik ātri, ka krāsa nepaspēj nožūt un līdz ar to pārejas gandrīz neveidojas - un ja mazliet veidojās tad tās gandrīz nevar pamanīt jo raibumi ir tik vienmērīgi, ka liekas, ka tā arī jābūt.

Profiņi nekad nekrāso pa vienam parasti divatā vai trijatā reizē !!!


Re: Kurš jūtās speciālists krāsu parēizā izvēlē
Autors: andrek (87.110.76.---)
Datums: 30/11/2005 14:28

Sienas krāsojumu pārbauda: lampas(prožektora) staru virza cik iespējami tuvu sienai/paraleli tai un tikai pie šāda apgaismojuma pasūtītājs/uzraugs pieņem/izvērtē darbu- ideāli ir tad, kad sāngaismas ēnu mikropleķīši uz sienas nav nemaz, bet vispār tas atkarīgs no katra izpratnes par kvalitāti. Čakarēšanās ir, kamēr visu sienas plakni iztaisa par spoguli, ne visu var izlabot krāsotājs ar špakteli un slīpēšanu- bet tā jau būtu saruna par būvdarbu kvalitāti vispār.

Re: Kurš jūtās speciālists krāsu parēizā izvēlē
Autors: palīgs (81.198.216.---)
Datums: 15/06/2006 21:15

Lai krāsošanas darbs būtu kvalitatīvs,pirmkārt,sākot ar virsmas pirmo gruntēšanu un tālāko virsmas sagatavošanu,jāizmanto vienas sistēmas materiāli ar pareizi sabalansētu savstarpējo saderību,vienādu tvaika un CO2 caurlaidību.Krāsa jāizvēlas ar zemu emisijas pakāpi,vēlams bez svinu un kadmiju saturošiem sintētiskajiem cietinātājiem un mīkstinātājiem.Tāpat,lai krāsošanas procesā nerastos,krāsu savienojuma vietas precīzi jāizpilda ražotājrūpnīcas norādījumi par krāsas gatavību(atškaidīšana,miksēšana u.t.t.)

Re: Kurš jūtās speciālists krāsu parēizā izvēlē
Autors: DariPats (87.226.55.---)
Datums: 20/06/2006 19:20

Es virtuvē griestus krāsoju ar prastu lēto Titan un hvz kādu rullīti par Ls 1.50 ar kātu un vannīti... un viss kedās, nekas nav raibs :D

---------------------------------------------------
[forums.daripats.lv] - kā pielīmēt tapeti un ne tikai

Re: Kurš jūtās speciālists krāsu parēizā izvēlē
Autors: Gunars (80.233.230.---)
Datums: 25/01/2007 16:31

Pilnigi piekritu viedoklim. Vai autors nezina kur tas labas lietas pie mums var dabut?

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********  ********   ********        ** 
    **     **        **     **     **           ** 
    **     **        **     **     **           ** 
    **     ******    ********      **           ** 
    **     **        **     **     **     **    ** 
    **     **        **     **     **     **    ** 
    **     ********  ********      **      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727