UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Jautajums par podinjiem
Autors: osys (194.8.16.---)
Datums: 12/07/2007 17:09

Hi!

Ka saprast balto

Re: Jautajums par podinjiem
Autors: osysx2 (194.8.16.---)
Datums: 12/07/2007 17:14

Eh, kaut ka neierakstijas lidz galam :-(

Jautajums bija: "Ka saprast balto "vapeto" podinju krasns, interese tieshi ko nozime subj.

Thx

Re: Jautajums par podinjiem
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 12/07/2007 20:31

vāpēt=glazēt

Re: Jautajums par podinjiem
Autors: osys (78.84.155.---)
Datums: 14/07/2007 05:26

Thx Vienstav



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   ******   **     **  **    **        ** 
 ***   **  **    **  **     **  **   **         ** 
 ****  **  **        **     **  **  **          ** 
 ** ** **  **        **     **  *****           ** 
 **  ****  **         **   **   **  **    **    ** 
 **   ***  **    **    ** **    **   **   **    ** 
 **    **   ******      ***     **    **   ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.