UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Monolīts
Autors: a (87.226.74.---)
Datums: 04/08/2007 04:43

to : Andža

par gudriisiem...

ir situacijas, kad parsegumus betonee bez atbalsta uz sienaam, bet piemeeram starp diviem parseguma paneljiem, tajos ieseedinot armatuuras galus - tas taa...pirms lielas izrunaasanaas...

Re: Monolīts
Autors: spk (87.110.152.---)
Datums: 04/08/2007 23:02

Andža, ja nesaproti - neizrunājies. Paneļi bija pasūtīti un tika uzmontēti, bet bija kļūda aprēķinos (1 panelis pa maz), kā arī nebija skaidra kāpņu konfigurācija.
Būvinženierim I. Brinkmanim paldies par padomu.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  ********   ********   **     ** 
 **         **  **   **     **  **     **  ***   *** 
 **          ****    **     **  **     **  **** **** 
 ******       **     **     **  ********   ** *** ** 
 **           **     **     **  **     **  **     ** 
 **           **     **     **  **     **  **     ** 
 ********     **     ********   ********   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.