UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

buvnieciba
Autors: asad (195.13.189.---)
Datums: 23/04/2004 16:33

Vai man buuveejot objektu, kura veiksmiigai pabeigsanai ir nepieciesams piesaistiit vairaakus buuvuzneemejus ir obligaati jaanosaka galvenais buuvuzneemeejs nosleedzot ar to liigumu par generaluzneemeeja funkciju veiksanu un maksaajot liekus % par so funkciju izpildi.

Re: buvnieciba
Autors: nr (81.198.239.---)
Datums: 23/04/2004 23:25

imho tā ir vienkārši ērtāk.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **        **   ******   **         ******** 
  **   **         **  **    **  **    **   **       
   ** **          **  **        **    **   **       
    ***           **  **        **    **   ******   
   ** **    **    **  **        *********  **       
  **   **   **    **  **    **        **   **       
 **     **   ******    ******         **   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.