UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

3staava izbuuve
Autors: alter ego (195.2.104.---)
Datums: 28/04/2004 09:15

Sveiki!

Ir doma uzbūvēt 3stāvu savai mājai. Kas man ir vajadzīgs projekts, saskaņošanas utt. Lūdzu pa punktiem uzskaitīt un cik +/- varētu izmaksāt katrs punkts.

Re: 3staava izbuuve
Autors: PaaO (---.112.lv)
Datums: 28/04/2004 10:31

Lūdzu pa punktiem uzskaitīt un cik +/- varētu izmaksāt katrs punkts.

Tā jau ir apjomīga konsultācija, kura maksā ...

Nav laika sēdēt forumā un nodarboties ar lieliem rakstu darbiem.

Re: 3staava izbuuve
Autors: Kiki (---.rcc.lv)
Datums: 28/04/2004 15:07

kapec negribi piezvanit vai aiziet uz buvvaldi un to visu uzzinat?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********  **     **   ******   **     ** 
    **     **        **     **  **    **  **     ** 
    **     **        **     **  **        **     ** 
    **     ******    *********  **        **     ** 
    **     **        **     **  **         **   **  
    **     **        **     **  **    **    ** **   
    **     **        **     **   ******      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.