UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

ūdens uzsildīšana ??
Autors: Bose (---.eth.delfi.lv)
Datums: 02/06/2004 12:33

vai kaads var saprotami apskaidrot uudens uzsildiissanas iekartu (boilers vai caurpludes) plusus, miinusus un dor argumentus izveelei

ieprieks pateicos

Re: ūdens uzsildīšana ??
Autors: Ragnars (159.148.66.---)
Datums: 04/06/2004 13:02

Neiesaku caurplūdes boilerus, jo viņiem ļoti švaka strūkla (slikts spiediens)
dušā ieiet nav iespējams, man nācās caurteces boileri pa 300Ls nomainīt pret kombinēto(apkure+ elektrība)250Ls.varu iedot labu meistaru Viktors
6186796



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **         **        **         ******   
       **  **    **   **        **        **    **  
       **  **    **   **        **        **        
       **  **    **   **        **        **   **** 
 **    **  *********  **        **        **    **  
 **    **        **   **        **        **    **  
  ******         **   ********  ********   ******   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.