UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: fibrolits
Autors: Ta luuk (159.148.150.---)
Datums: 03/09/2004 14:44

nu ja kokam ka zinams ir tendences staigaat pie dazjadiem gaisa mitrumiem lidz ar to man jau liekas apsurdi shads risinajums ka pretveeja jau gan var lietot bet vai tas ir letaak ?

Par fibroliiti ka iekartos griestus es redzeeju tapeksaa stenda bija ieksha taas plaksnes pec skata ir OK !

ta luuk

Re: fibrolits
Autors: dominators (80.233.217.---)
Datums: 20/03/2006 07:23

Vār būt kas var dalīties ar savu pieredzi vai ar savām domām par mājas siltināšanu ( FIBO 300 ) no ārpuses ar fibrolītu ( kā alternatīvu akmensvatei)?

Re: fibrolits
Autors: HWL (62.85.28.---)
Datums: 13/04/2006 01:21

visiem kam interesee par fibrolitu apmeklejiet www.fibrolits.lv + "Praktiskaja buvniecibaa" bija 5 raksti (pedejie numuri sakot no aprilja 2006 (atpakalj skaitot)

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         **     **   ******   ********  ******** 
 **    **    **   **   **    **     **     **       
 **    **     ** **    **           **     **       
 **    **      ***     **           **     ******   
 *********    ** **    **           **     **       
       **    **   **   **    **     **     **       
       **   **     **   ******      **     ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.