UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

skurstenis..
Autors: grulis (---.telekom.lv)
Datums: 13/09/2004 15:25


peec visa istabas plaanojuma sanaak ka pie skurstenja gribeetos taa kaa nosuuceeju piedabuut..

vai taa gluzhi var ?
kas notiks ja sakarsiis ?

Re: skurstenis..
Autors: fraiers (80.232.181.---)
Datums: 01/01/2005 19:04

ja pielixi pie uguns cukas motoru sabojasi vilkmi gan sev gan citiem,ar izrietosam sekam

Re: skurstenis..
Autors: ++++ (159.148.150.---)
Datums: 07/01/2005 08:53

Izvelies ko vēlies !

Vai labu skursteni vai sabojatu skursteni ?



+++



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   ******     ******    **     **   *******  
  **   **   **    **   **    **   **     **  **     ** 
   ** **    **         **         **     **         ** 
    ***     **   ****  **   ****  **     **   *******  
   ** **    **    **   **    **    **   **          ** 
  **   **   **    **   **    **     ** **    **     ** 
 **     **   ******     ******       ***      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.