UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

palodzes
Autors: Andriss (195.13.241.---)
Datums: 14/09/2004 09:53

Vēlos uzzināt kā labāk apstrādāt, vecu koka palodzi. Krāsu ar fēnu noņēmu, palika noslīpēt, izskatās labi, kā būtu jāapstrādā, lai arī funkcionētu labi. Lakot, vai arī citi varianti.

Re: palodzes
Autors: janis@m (80.232.247.---)
Datums: 15/09/2004 16:45

es uzliku kvalitatīvu grīdas laku un nav ne vainas...



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   ******   **    **        **  **     ** 
 ***   **  **    **   **  **         **  ***   *** 
 ****  **  **          ****          **  **** **** 
 ** ** **  **           **           **  ** *** ** 
 **  ****  **           **     **    **  **     ** 
 **   ***  **    **     **     **    **  **     ** 
 **    **   ******      **      ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.