UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

palodzes
Autors: Andriss (195.13.241.---)
Datums: 14/09/2004 09:53

Vēlos uzzināt kā labāk apstrādāt, vecu koka palodzi. Krāsu ar fēnu noņēmu, palika noslīpēt, izskatās labi, kā būtu jāapstrādā, lai arī funkcionētu labi. Lakot, vai arī citi varianti.

Re: palodzes
Autors: janis@m (80.232.247.---)
Datums: 15/09/2004 16:45

es uzliku kvalitatīvu grīdas laku un nav ne vainas...



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******    *******   **         *******   **     ** 
 **     **  **     **  **        **     **  ***   *** 
        **  **     **  **        **         **** **** 
  *******    ********  **        ********   ** *** ** 
        **         **  **        **     **  **     ** 
 **     **  **     **  **        **     **  **     ** 
  *******    *******   ********   *******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.