UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

apmetums
Autors: Andris_80 (81.198.148.---)
Datums: 06/10/2004 22:09

Varbūt kāds no Jums zina, cik apmēram maksā m2 apmešana?

Re: apmetums
Autors: intresents (80.249.196.---)
Datums: 06/10/2004 22:35

iecceko [www.dktbuve.com]



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  **    **   ******   ******** 
 **        **   **    **  **   **    **     **    
 **        **  **      ****    **           **    
 ******    *****        **     **           **    
 **        **  **       **     **           **    
 **        **   **      **     **    **     **    
 ********  **    **     **      ******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.