UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Ārdurvju aiļu izveide. un siltināšana
Autors: MH (91.135.28.---)
Datums: 21/01/2008 16:23

Ja ir ieliktas Alumīnija siltās ardurvis. Vai aile ir jāsiltina vai pietiek ka regipsi pielīmē pie sienas ????



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **         **    **  ********   **     ** 
 **     **  **    **    **  **   **     **   **   **  
 **     **  **    **     ****    **     **    ** **   
 **     **  **    **      **     **     **     ***    
  **   **   *********     **     **     **    ** **   
   ** **          **      **     **     **   **   **  
    ***           **      **     ********   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.