UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Ārdurvju aiļu izveide. un siltināšana
Autors: MH (91.135.28.---)
Datums: 21/01/2008 16:23

Ja ir ieliktas Alumīnija siltās ardurvis. Vai aile ir jāsiltina vai pietiek ka regipsi pielīmē pie sienas ????



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **    **   ******   **     **  **      ** 
 **    **   **  **   **    **  **     **  **  **  ** 
 **          ****    **        **     **  **  **  ** 
 **           **     **        **     **  **  **  ** 
 **           **     **         **   **   **  **  ** 
 **    **     **     **    **    ** **    **  **  ** 
  ******      **      ******      ***      ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.