UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Zāģi
Autors: Džimbo (87.110.129.---)
Datums: 03/06/2008 23:30

Vēlos uzzināt kaadu zāģi vajadzētu lai varētu kokam nozāģēt preciizi taisnas malas?

Re: Zāģi
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 04/06/2008 08:08

1) zāģGALDS;
2) vai ar rip- vai figūr-zāģi gar ar līmspīlēm piespiestu taisnu latu.

Re: Zāģi
Autors: Rx (159.148.5.---)
Datums: 04/06/2008 13:34

Ar figūrzāģi taisnu līniju pa vadotni var nozāģēt, bet perpendikularitāti nevar garantēt! Un vairumā tā ir neperpendikulāra. Zāģējot laminātu, pie 16mm biezuma tas mazāk jūtams, bet vienalga, nav forši.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  ********  **    **  **     ** 
 **    **  **     **  **    **  ***   **  **     ** 
     **    **     **      **    ****  **  **     ** 
    **     **     **     **     ** ** **  **     ** 
   **      **     **    **      **  ****  **     ** 
   **      **     **    **      **   ***  **     ** 
   **       *******     **      **    **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.