UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Plastmasas caurules dziljurbumam
Autors: koooo (84.237.223.---)
Datums: 31/07/2008 12:37

Vēlos uzzināt kāta ir atšķirība, ja dzļurbumā liek plastmasas caurules, nevis nerūsējošā tērauda caurules???
Kādi ir plusi un mīnusi?
Vai kāds var padalīties pieredzē par ekspluatāciju?

Re: Plastmasas caurules dziljurbumam
Autors: E (80.233.175.---)
Datums: 31/07/2008 12:48

No lietotāja viedokļa manuprāt vienalga, bet iedzīt urbumā tās plastmasas caurules gan esot grūti. Vismaz urbēji konkrēti lamājas par viņām.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **      **  ********  **        ********  
 **    **  **  **  **  **        **        **     ** 
 **        **  **  **  **        **        **     ** 
 **        **  **  **  ******    **        **     ** 
 **        **  **  **  **        **        **     ** 
 **    **  **  **  **  **        **        **     ** 
  ******    ***  ***   ********  ********  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.