UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Jaunie inženieri
Autors: Janis_B (87.110.107.---)
Datums: 27/08/2008 15:08

Sveicināti!

Ir tā, ka tuvojos tam laikam, kad varēšu pretendēt uz būvinženiera sertifikātu.

Jautājums man tāds: kāda ir sertifikāta saņemšanas procedūra?

Re: Jaunie inženieri
Autors: lasi (80.232.221.---)
Datums: 27/08/2008 15:27

www.building.lv/lbs

Re: Jaunie inženieri
Autors: uldisj (89.201.107.---)
Datums: 27/08/2008 15:28

Interesanta



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******   ********        **  ******** 
    **     **     **     **           **  **       
    **     **            **           **  **       
    **     ********      **           **  ******   
    **     **     **     **     **    **  **       
    **     **     **     **     **    **  **       
    **      *******      **      ******   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.