UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Putu polistirols uz skaidbetona.
Autors: Martinc (159.148.189.---)
Datums: 15/10/2004 23:07

Vai var likt putu polistirola plāksnes uz skaidbetona sienas ? Siena ir padomju laika mūrējums, tāda nevisai blīva.

Re: Putu polistirols uz skaidbetona.
Autors: Ta luuk (159.148.150.---)
Datums: 18/10/2004 09:37

Nu nezinu nezinu es jau nu neliktu ! ja gribi to likt tev janodrošina lai butu no iekshpuses ielikta tvaika pleve jo ja tas nav tev veidojas tur kondensaats un lidz ar to tas bojaas esoshas sienas ;-(
Bet lai vai ka vis tavas rokaas ....

Ta luuk



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******         **  **     **   *******   ********  
 **    **        **   **   **   **     **  **     ** 
 **              **    ** **    **         **     ** 
 **              **     ***     ********   ********  
 **        **    **    ** **    **     **  **        
 **    **  **    **   **   **   **     **  **        
  ******    ******   **     **   *******   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.