UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Schiedel skursteņi
Autors: dadzis (---.218.livas.lv)
Datums: 15/11/2008 09:18

Cik varētu maksāt Schiedel skursteņu salikšana?
Cik ātri tos var reāli salikt?

Viens ir Rondo plus ar 2 ventilācijas kanāliem, otrs ir isokern skurstenis bez ventilācijas.

Ražotājs saka, ka var pa 1 dienu 1/2 skursteni salikt ka nemetās. Visu gan labāk ne, jo visai pagari ir (~10metri).
Cik esmu ar meistariem runājis, visi saka, ka nedēļa paies kamēr tos saliks grozies kā gribi.
Katrs saka savu, kam taisnība?

Re: Schiedel skursteņi
Autors: uldisj (89.201.105.---)
Datums: 15/11/2008 09:22

ilgākais šajā procesā ir skursteņa pēda un izeja caur jumta konstrukcijām, pērējais ir lego, kas tiešām degunu neurbinot liekas ļoti ātri.

Re: Schiedel skursteņi
Autors: dadzis (---.218.livas.lv)
Datums: 16/11/2008 07:09

a kapēc tā pēda jābetonē apakšā?

man jau ir melnā grīda kur ir 10-15cm betons ar armatūru apakšā, tā turēs skursteni ka nu.
arī apskatto pašu schiedel shēmu (http://www.schiedel.lv/produkti/schiedel-rondo-plus/sheema/), sanāk ka 1. bloku aizpilda ar betonu un tik tālāk liek visu pārējo.

Re: Schiedel skursteņi
Autors: r-b (87.110.155.---)
Datums: 18/11/2008 00:07

Isokern skursteni tiešām var dienas laikā pīpējot salikt.
Viņiem gan tāda struktūra ka pie zemām dūmgāzēm var spiest darvu cauri, tas tā, informācijai.

Re: Schiedel skursteņi
Autors: Ambrosio (---.btv.lv)
Datums: 22/11/2008 00:02

Man mājais Schiedel skursteni (vienā blokā divi dūmvadu kanāli) divi meistari samūrēja divās dienās. Stabila pamatne jau bija - pamatu plāksne. Augstums - 10.66. Pirmajā dienā (ilgi strādāja) samūrēja nedaudz zem 7 metriem. Otrajā dienā jumiķis uztaisīja jumtā caureju :) un skursteņnieki samūrēja atlikumu un izeju caur jumtu (ne pārāk ērti bija). Skursteņa āra daļai apdare netika taisīta. Samaksāju ap 350. Mūrējums - pēc skata ideāls (Schiedel bloki gan sākotnēji arī ir izmēros precīzi), šamota savienojumiem speciāls materiāls, kuru pēc tam ar švammīti notīra utt. Īsāk sakot - viss pēc tehnoloģijas.

Djadjas Vasjas noteikti var lētāk sarunāt. Principā pašam arī nevajadzētu būt problēmām salikt, jāievēro tikai instrukcija. Pats neņēmos, jo nebija laika un palīga - vienam tos divkanālu klučus caur jumtu neizstaipītu.

Re: Schiedel skursteņi
Autors: andisk26 (---.teliamtc.lv)
Datums: 22/11/2008 08:38

Cik tālu šitie skursteņi var atrasties no sienas, apakšā koks, pa virsu reģipsis ?

Re: Schiedel skursteņi
Autors: dadzis (---.lmt.lv)
Datums: 22/11/2008 09:02

50mm ir jābūt nost no degošiem materiāliem.

Man skursteņa caurums ir stipri leilāks par pašu skursteni gan pārsegumā, gan arī jumtā. Doma ir to aizpildīt ar alumīnija profiliem un tur pa vidu akmens vati sabāzt, jo tā jau ir nedegošs materiāls. Pa virsu uguns reģipsi. Nu kaut kā tā, ciet jau to caurumu vajag kkā dabūt.

Re: Schiedel skursteņi
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 22/11/2008 09:45

Ticu, ka 50 mm varētu būt tehniski pamatoti, bet tie diemžēl neatbilst LBN 231.

Es caurumu nosedzu ar Minerit un aizbēru ar smalko keramzītu.

Re: Schiedel skursteņi
Autors: dadzis (---.lmt.lv)
Datums: 22/11/2008 10:16

Man vēl jātiek pie cauru aiztaisīšanas.
Paldies par padomu par Mineritplāksnēm! Domāju, ka tās ar izmantošu kad tikšu līdz tam.

Re: Schiedel skursteņi
Autors: aaaa (---.ltnet.lv)
Datums: 22/11/2008 10:31

Te kāds gudrinieks vispār ir roku pielicis pie Schiedel skursteņa, kad jau stundu tiek kurināts tā, ka rūc krāsns? Viņs pat remdens nav - pilnīgi auksts.

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **     **  ********    ******    ******  
       **  **     **  **     **  **    **  **    ** 
       **  **     **  **     **  **        **       
       **  **     **  **     **  **        **       
 **    **  **     **  **     **  **        **       
 **    **  **     **  **     **  **    **  **    ** 
  ******    *******   ********    ******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727