UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: starpstāvu izolācijai beramais keramzīds
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 11/08/2009 08:27

Manuprāt pus ķieģeli bieza siena būs labāks skaņas izolators par keramzītu.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********   *******   **      **  **    ** 
 **     **  **        **     **  **  **  **  **   **  
 **     **  **               **  **  **  **  **  **   
 ********   ******     *******   **  **  **  *****    
 **     **  **               **  **  **  **  **  **   
 **     **  **        **     **  **  **  **  **   **  
 ********   **         *******    ***  ***   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.