UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: jaunās būvinženieru programmatūras
Autors: devils (91.188.59.---)
Datums: 30/07/2009 22:48

Es izmantoju Revit un Robobat, labi pārzinu Lira. Robotā vienīgais ko neesmu izkodis ir dz/bet plātnes. Metāla karkasi, rāmji tas viss ir vienkāš, ērti pārsktāms, viegli slodzes salikt (ar kombinācijām) ērti apskatīt rezultātu. Lira ir drošāks un pārbaudīta vērtība uz pārseguma rēķināšanu/stiegrošanu. Autocad sāk novecot. varbūt revitā ir ilgāk, bet precīzāk un nav jadomā par materiālu speceni. :) Tagad jasāk mācīties programmēšana, lai var atvieglot darbu.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********  **     **  **     **  **    ** 
 **     **     **     ***   ***  **     **   **  **  
 **     **     **     **** ****  **     **    ****   
 ********      **     ** *** **  *********     **    
 **     **     **     **     **  **     **     **    
 **     **     **     **     **  **     **     **    
 ********      **     **     **  **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.