UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

viglon plastmasas dakstiņi - plusi, mīnusi?
Autors: peterism (87.110.169.---)
Datums: 17/08/2009 14:31

Labdien, vai ir kādi zināmi plusi, mīnusi šim izstrādājumam?
Mani interesē plastmasas dakstiņi galvenokārt dēļ to mazā svara - tie sanāk uz pusi vieglāki nekā betona dakstiņi.Ļoti lielas šaubas ir par to, cik ātri un kādā veidā tāds plastmasas gabals novecos.

Re: viglon plastmasas dakstiņi - plusi, mīnusi?
Autors: EjTakTu (---.telekom.lv)
Datums: 17/08/2009 15:07

Jumta svars un slodze uz konstrukcijām maz atkarīga no pielietojamā materiāla. Mūsu platuma grādos visu noteiks sniega radītā slodze ziemā.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  **     **  **    **   ******  
 ***   ***     **     **     **   **  **   **    ** 
 **** ****     **     **     **    ****    **       
 ** *** **     **     **     **     **     **       
 **     **     **     **     **     **     **       
 **     **     **     **     **     **     **    ** 
 **     **     **      *******      **      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.