UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

viglon plastmasas dakstiņi - plusi, mīnusi?
Autors: peterism (87.110.169.---)
Datums: 17/08/2009 14:31

Labdien, vai ir kādi zināmi plusi, mīnusi šim izstrādājumam?
Mani interesē plastmasas dakstiņi galvenokārt dēļ to mazā svara - tie sanāk uz pusi vieglāki nekā betona dakstiņi.Ļoti lielas šaubas ir par to, cik ātri un kādā veidā tāds plastmasas gabals novecos.

Re: viglon plastmasas dakstiņi - plusi, mīnusi?
Autors: EjTakTu (---.telekom.lv)
Datums: 17/08/2009 15:07

Jumta svars un slodze uz konstrukcijām maz atkarīga no pielietojamā materiāla. Mūsu platuma grādos visu noteiks sniega radītā slodze ziemā.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********   *******   ********         ** 
 **   **   **    **  **     **  **     **        ** 
 **  **        **    **         **     **        ** 
 *****        **     ********   **     **        ** 
 **  **      **      **     **  **     **  **    ** 
 **   **     **      **     **  **     **  **    ** 
 **    **    **       *******   ********    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.