UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Tāmētāja palīgs
Autors: Students_ST (46.109.153.---)
Datums: 28/12/2011 22:53

Labdien. Parīt došos uz interviju vakancei "tāmētāja palīgs" vienā no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā. Esmu pārdomājis iespējamos intervijas jautājumus, veinīgi nezinu, ko atbildēt uz ierasto jautājumu par darba samaksu. Varbūt kāds var izstāstīt, cik šādā amatā ir vidējā alga.

Re: Tāmētāja palīgs
Autors: zinātājs (81.198.17.---)
Datums: 28/12/2011 23:20


Vidējās izmaksas par pilnu darbadienu 8 st.varētu būt šādas:

Tāmētāja palīgs (ar zināšanām būvniecībā)200-350 Ls/mēn
Jaunākais tāmētājs (pieredze min 1 gads) 300-450 Ls/mēn
Tāmētājs (pieredze min 2 gadi) 400-650 Ls/mēn
Vecākais tāmētājs (pieredze min 5 gadi)600-800 Ls/mēn
Tāmēšanas nodaļas vadītājs (pieredze min 10 gadi)800-1200 Ls/mēn


pēc tam uzraksti par cik vienojāties ;)

Re: Tāmētāja palīgs
Autors: kakjis (159.148.168.---)
Datums: 29/12/2011 09:56

Kaut kā tas jautājums - cik lielu algu Tu gribētu - daudziem ir milzīgs klupšanas akmens. Cilvēki stostās un trīc un baidās no tā jautājuma. Tā kā man ir paliela pieredze ar cilvēku pieņemšanu darbā, tad iedošu pāris vieglus špikerus:

Darba ņēmējam intervijā ir nevis pazemīgi jāatbild precīzi uz jautājumiem, bet arī bik jābūt politiķiem (viņi intervijās nekad neatbild precīzi, ja esat pamanījuši), tāpēc nevajag baidīties skaidri un gaiši pateikt -

"es nevaru nosaukt konkrētu ciparu, jo neorientējos Jūsu kompānijas algās. Algai jābūt sabalansētai ar maniem pienākumiem un arī ar citu kolēģu atalgojumu, lai nebūtu tā, ka ilggadīgais sētnieks saņem vairāk par jauno biroja administratoru."

"Algu vēlos saņemt tādu, lai satiekot cilvēkus no līdzīgiem amatiem citās kompānijās, man nebūtu jākaunās un es varētu lepni pateikt, ka strādāju firmā X."

"Algu vēlos saņemt tādu, lai algas dienās mēs (ja sarunājies ar firmas bosu) tiktos ar savstarpēju smaidu - es esmu izdarījis darbu, jūs esat samaksājis!"


Godīgu normālu atbildi bez konkrēta cipara novērtēs augstāk nekā stostīgi izspiestu: "Man lūdzu, 200 latiņus ķepā un brīvpusdienas..."



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********  **      **  ********   *******  
    **     **        **  **  **  **        **     ** 
    **     **        **  **  **  **               ** 
    **     ******    **  **  **  ******     *******  
    **     **        **  **  **  **               ** 
    **     **        **  **  **  **        **     ** 
    **     **         ***  ***   **         *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727