UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4
Re: 4-(5+) cilvēku ģimenei: dzīvoklis vai privātmāja?
Autors: he to vārds (178.16.22.---)
Datums: 10/06/2014 13:24

>vakar sanāca izbraukt pa Mārupes mazajām ieliņām.
>Tur izskatās drūmāk nekā manos laukos 60km no Rīgas......

Es atvainojos, ja nepareizi iztulkoju, ko tu gribēji pateikt, bet ja darbs ir Rīgā, tad zini cik grāvjmalu var izpļaut, krūmus izgriezt un sračas sakārtot (ja tas tik neizturami besī) tajā laikā, kas būtu jāpavada, lai katru rītu/vakaru brauktu 60 km no/uz "laukiem"?

Re: 4-(5+) cilvēku ģimenei: dzīvoklis vai privātmāja?
Autors: nu tā (178.16.22.---)
Datums: 10/06/2014 13:46

". īsāk sakot pēc darba atnāc un iekrīti gultā pasūti picu, un manipulē ar TV pulti"

Jūs gribat teikt, ka mājas gadījumā šis ir liegts? Es saprotu, ka ir darbi pie mājas, bet vai tad katru dienu, cauru gadu? Es vēl mājā pastāvīgi nedzīvoju, tāpēc grūti spriest, bet pagaidām nekādus šausmīgu darbus nenovēroju.

Man visvairāk patīk, ka var brīvi baudīt pirmo sauli, pēdējo sauli, un vispār jebkurā brīvā brīdī iziet ārā atlaisties saulītē. Vai ēniņā. :) Un uz veikalu tiešām var aiziet peldbiksēs.

Te bija komentārs par garāžu - ka var iedzīt mašīnu garāžā, ja vajag. Es mēģinu iedomāties, kuri būtu tie gadījumi, kad mašīna tiks iedzīta garāžā?

Re: 4-(5+) cilvēku ģimenei: dzīvoklis vai privātmāja?
Autors: DsKs (178.16.22.---)
Datums: 10/06/2014 14:02

nograbj pedejas lapas rudeni un laizas uz ziemas migu ... lidz ar marta sauli lien lauka ... vismaz mans noverojums

Re: 4-(5+) cilvēku ģimenei: dzīvoklis vai privātmāja?
Autors: binary (178.16.22.---)
Datums: 10/06/2014 14:05

KristapsD Wrote:
-------------------------------------------------------
> Nevar lejā ēst
> brokastis un fonā klausīties "900 sekundes".

Starp citu, Kristap, "900 sekundes" var klausīties jebkurā vietā, kur ir TV. Virtuvē, protams, nav jāliek platekrāna TV ar jaudīgu daudzkanālu akustiku, pietiek ar kādu 12" štruntu, lai paklausītos ziņas.


KristapsD Wrote:
-------------------------------------------------------
> Piebildei - garāža tiks
> sašaurināta līdz 5m platumam, lai vieta ir 1
> auto un pārējām dārza/mājas mantām.

Manuprāt, ja garāžu taisa tā, lai tajā būtu vieta vienam auto (+ mantām), tad tā garāža ir vai nu auto labošanai, vai arī nav paredzēta auto novietošanai. Paies kāds laiks, un būs ģimenē divi auto - viens vīram, otrs sievai. Paies vēl kāds laiks, un varbūt bērniem būs vēl 1-2 auto.

Re: 4-(5+) cilvēku ģimenei: dzīvoklis vai privātmāja?
Autors: aaaa (178.16.22.---)
Datums: 10/06/2014 20:23

Saruna par vējtveri te jau reiz bija gara un plaša. Protams, vienam māte, otram meita, trešam kleita. Tikai komentārs no manas prakses - man ir apkurināms vējtveris ar silto grīdu, kā mājas daļa un uzreiz saku - manā uztverē šis ir viens no svarīgākajiem objektiem. Ja tāds nebūtu un drēbes/kurpes būtu jāmētā viesistabas sākumdaļā, māja būtu par kārtu mazvērtīgāka (ņemot vērā, ka ir mazi bērni, tad turēt to vietu perfektā kārtībā ir nereāli). Tā ir superīgākā štelle. Visās mājās, kur esmu bijis, un kur nav vējtvera, smird un halle izskatās pēc miskastes.

Re: 4-(5+) cilvēku ģimenei: dzīvoklis vai privātmāja?
Autors: aaaa (178.16.22.---)
Datums: 10/06/2014 20:26

Apmēram tā:
[www.delfi.lv]

Re: 4-(5+) cilvēku ģimenei: dzīvoklis vai privātmāja?
Autors: Uldiš (178.16.22.---)
Datums: 10/06/2014 21:00

Dzīvoklis vai māja arī ir atkarīgs no tā, vai cilvēkam patīk pašam ko darīt, radīt. Piemēram, ja patīk darboties ar koku, metālu, ir kāds nopietnāks hobijs vai aizraušanās, kas prasa vietu (izņemot, varbūt pastmarku u.tml. kolekcionēšanu... :) ). Viss ir atkarīgs no tā, vai cilvēks ir gatavs uzņemties iniciativu - un mājas gadījumā tā ir obligāti nepieciešama, jo nedzīvojam jau statiskā vidē - tad gribēsies kaut ko pamainīt, uzlabot pie mājas, dārzā vai dārza infrastruktūras objektos (piem., lapene, ugunskura vieta) - vai nu jādara pašam, vai arī ir jāatskaita $ kādam, kas izdara visu tavā vietā. Bet tik un tā būs jāpadomā, jāpaštuko, jāsameklē, ko gribi, kas darīs, u.tml. Ideāli jau, ja ir dzivoklis un māja, kā jau šeit minēja! Piekrītu, ka māja - tas ir darbs mūža garumā. Tomēr, lai arī dažreiz negribās neko darīt, tomēr manā uztverē - patīkams darbs.
P.S. Tas, ko līdz šim neesmu sapratis par dzīvokļiem, ir, ka man tas kaut kā asociējas ar pārsimts kubiem gaisa mistiskā iedomātā augstumā virs zemes (piemēram, pēc gadiem xx) un daži/dažidesmiti m2 kopīpašuma zemes. Respektīvi, kāds ir dzīvokļu mājas dzīves cikls (uzcelt-nojaukt) un kas paliek pēc tam.... mājai - zeme tomēr paliek zeme...
P.S.S. Par NY un filmām - pirmā ienāca prātā Viens mājās ar M.Kalkinu galvenajā lomā - tur gan jāatceras, ka tie bija tiešām ļoti turīgi cilvēki (filmā). Tas offtopic.

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **  **    **   ******    ******  
  **  **   **     **  ***   **  **    **  **    ** 
   ****    **     **  ****  **  **        **       
    **     *********  ** ** **  **        **       
    **     **     **  **  ****  **        **       
    **     **     **  **   ***  **    **  **    ** 
    **     **     **  **    **   ******    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727