UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Elektroinstalācija ar aplodētiem savienojumiem
Autors: Pavels.O (178.16.22.---)
Datums: 21/11/2014 09:44

Un kas tēmā ir ne pa tēmu? Ir jautājums + un - wago pret skrutku ar lodējumu un ir atbildes (dažādu cilvēku skatījums uz abiem savienojumiem).

rbm Wrote:

> Kāpēc šādai instalācijai būtu kabeļu
> savienojumi jāliek nevis uz WAGO klemmēm vai
> TORIX vadu savienotājiem, bet gan jāveic vadu
> satīšana, aplodēšana un pēc tam izolēšana
> ar termomufti?

P.S. un kas Tavā komentārā ir lietderīgs?

Re: Elektroinstalācija ar aplodētiem savienojumiem
Autors: elektriķis Māris (178.16.22.---)
Datums: 21/11/2014 10:45

Manuprāt šajā nnm.me saitē minētie testi ir jāuztver tā, ka wago ir lietojams risinājums. Skrutkas var veidot, ja ir nozarkārbas vai dziļās montāžas kārbas, jo savādāk tām nav vietas, ja vien tās taisa pareiza garuma.
tiem, kas lasa ru.
[www.e-reading.link]

Un par jau pieminēto pārejas pretestību savienojumos.
metinājumam tā ir vismazākā, tad nāk lodējums, tad skrutka, tad wago un skrūvju tipa.

bet, kā jau minēju iepriekš, mājsaimniecības vajadzībām praktiski nav nozīmes kādu savienojumu izmanto, te var droši uzstādīt to kurš ir ērtāks vai lētāks, jo katrs no šiem savienojumiem, ja vien ir pareizi uzstādīts, kalpos mājas mūžu(atbildīgi izturoties pret elektroinstalāciju, to nepārslogojot).

Svarīgi ir ievērojot izmantoto eletroierīču ražotāju rekomendācijas, it sevišķi būtiski zemas voltāžas risinājumos(piem. 12V spuldžu elektroinstalācijās).

Re: Elektroinstalācija ar aplodētiem savienojumiem
Autors: Vienstāvs (178.16.22.---)
Datums: 21/11/2014 13:35

Reiz izbrīnā vēroju, kā jauns pārdevējs centās noņemt preci no paraugu stenda - čalis pirmoreiz mācījās strādāt ar skrūvgriezi...
Mūsdienu individuālie būvētāji:
a) pasūta būvniecību;
b) organizē būvniecību (izplatītākais?);
c) veic darbus paši.
Tas pats attiecas uz auto remontu.

Didzisp Wrote:
> Saspraust vadus var katrs mērkaķis, bet skrūvgriezi turēt rokā, tur jau kvalifikāciju vajag.
> Gan jau ir arī jauni elektriķi, kuriem rokas no pareizās vietas aug.

Re: Elektroinstalācija ar aplodētiem savienojumiem
Autors: sate (178.16.22.---)
Datums: 21/11/2014 14:13

Ja tas bija jautājums man.
Man nav zināšanu , lai spriedelētu par metāla noguršanu, pārvēršanos plazmā, sabiršanu atomos un pīšļos.
Man nav pamata apšaubīt ražotāja (ne klonētāja) paredzētos parametrus, kā to nosaka homo sovetikus racionalizatorus sindroms.
Kurā vietā ir teikts, ka "viss vecais ir jāatmet" ?
Redzu tikai "neesmu teicis , ka wago un tikai wago, bet neatzīstu arī skrutka un tikai. Katrai vietai pēc nopelniem, atbilstības, pieejamības un gribēšanas".
Mans vēstījums ir sekojošs.
Paredzēta 20A instalācija - ņemam atbilstošus elementus, paņēmienus un uz priekšu.
Paredzēta 20A instalācija, bet gribas vēl 5* rezervi - naudas maks zobos, atbilstoši elementi un uz priekšu.
Protams, izvēlamies sev pierastākas lietas, nedod dievs pamēģināt ko neierastu, varbūt vēl iepatiksies.
Jā, es arī joprojām lietoju pogu mobilo - 2002. gada modelis. Grābsteklim man pietrūkst mehāniskas pogas zvana atbildēšanai.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **      **  ********  **      ** 
 **     **  **     **  **  **  **     **     **  **  ** 
 **     **  **     **  **  **  **     **     **  **  ** 
 **     **  **     **  **  **  **     **     **  **  ** 
 **     **  **     **  **  **  **     **     **  **  ** 
 **     **  **     **  **  **  **     **     **  **  ** 
  *******   ********    ***  ***      **      ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727