UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

AJ Power - game over
Autors: Enrike (85.254.102.---)
Datums: 01/12/2022 16:12

Šodien saņēmu e-pastu : Elektrības tirgotājs atsakās no pakalpojumu sniegšanas , maina biznesa stratēģisko virzienu :O) , 4 gadus biju klients . Vai ir kādi citi tiesiski risinājumi lai saglabātu vismaz uz kādu laiku līgumu kamēr atrodu jaunu pakalpojumu sniedzēju ? Tur rakstīts ka pašam līdz 15.01.2023 viss jānokārto , Bēdīgākais ka tikai oktobrī jaunu līgumu pārslēdzu - kad palielināja 2x cenas par kwh , sanāk ka 2-us mēnešus novilka ar jaunajām līguma cenām .

Re: AJ Power - game over
Autors: Hmm (213.180.113.---)
Datums: 01/12/2022 18:50

SPRK raksta, ka "Ja TIRGOTĀJS vienpusēji (bez abu pušu vienošanās) izbeidz līgumu citos gadījumos, SPRK ir pamats vērtēt TIRGOTĀJA rīcības atbilstību pastāvošajam regulējumam un noteiktās kompetences ietvaros pieņemt attiecīgu lēmumu"
"SPRK kompetence:
Gadījumā, kur TIRGOTĀJS vienpusēji lauzis līgumu, LIETOTĀJI aicināti vērsties pie SPRK, lai SPRK būtu informēta par nepieciešamību vērtēt TIRGOTĀJA rīcības atbilstību normatīvajiem aktiem. SPRK neskata jautājumus par zaudējumiem un kompensācijām LIETOTĀJIEM
Tiesas kompetence:
LIETOTĀJAM pastāv tiesības Civilprocesa likumā noteiktajā kārtībā vērsties pret TIRGOTĀJU ar prasījumu par līguma saistību nepildi tiesā, tai skaitā, no līguma saistību neizpildes radušos zaudējumu kompensācijas pieprasījumu"
Ja līguma izbeigšana neatbilst normatīvajiem aktiem, tad ir kāda cerība.
Vai atbilst nebūšu kompetents komentēt.

Re: AJ Power - game over
Autors: agrais (89.254.148.---)
Datums: 01/12/2022 18:56

Enrike rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Šodien saņēmu e-pastu : Elektrības tirgotājs
> atsakās no pakalpojumu sniegšanas , maina biznesa
> stratēģisko virzienu :O) , 4 gadus biju klients .
> Vai ir kādi citi tiesiski risinājumi lai saglabātu
> vismaz uz kādu laiku līgumu kamēr atrodu jaunu
> pakalpojumu sniedzēju ? Tur rakstīts ka pašam līdz
> 15.01.2023 viss jānokārto , Bēdīgākais ka tikai
> oktobrī jaunu līgumu pārslēdzu - kad palielināja
> 2x cenas par kwh , sanāk ka 2-us mēnešus novilka
> ar jaunajām līguma cenām .
Kadas problēmas noslēgt līgumu ar citu tirgotāju? Cik tad viņu mums ir? Un tev pusmēnesi laiks....

Re: AJ Power - game over
Autors: Aldiss (87.246.149.---)
Datums: 01/12/2022 22:05

Gan jau līgumā kaut kur ir ar maziem burtiem ierakstīts, ka tirgotājs var izbeigt līgumu, turklāt pārtraucot darbību regulējamā nozarē, SPRK pār šo tirgotāju vairs nav varas. Vienīgi uzmanies ar to 15.01.2023, visiem tirgotājiem piedāvājumi ir par pilniem mēnešiem un nevar mēneša vidū nomainīt elektrības tirgotāju. Tā kā laiks domāt ir līdz gada beigām. Bez elektrības nepaliksi, ja nebūsi noslēdzis līgumu, nonāksi valsts noteiktajā garantētā "pēdējā piegādē" un rēķinu tev izrakstīs Tet pēc biržas cenas +valsts noteikto piecenojumu par elektrības piegādi bez līguma.

Re: AJ Power - game over
Autors: Janka18 (154.14.208.---)
Datums: 01/12/2022 23:05

kursh no tirgotaajiem shaadi izreekinaajaas...ka nesaak birt shitaadi varianti peekshni no visaam puseem..

Re: AJ Power - game over
Autors: Rainers (46.109.89.---)
Datums: 02/12/2022 11:21

Es īsti nesaprotu, par ko Tu tagad raudi? Tak ir vēl citi tirgotāji un piedāvājumi dažādi no kā izvēlēties. Ko Tu gaidīji, lai viņi Tev cita tirgotāja piedāvājumu iedos? Loģiski, ka pašam jāskatās…. Kamēt raktīji šo ziņu būtu jau sen atradis jaunu tirgotāju.

Re: AJ Power - game over
Autors: Vidzeme (85.254.74.---)
Datums: 02/12/2022 13:05

Rainers rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es īsti nesaprotu, par ko Tu tagad raudi? Tak ir
> vēl citi tirgotāji un piedāvājumi dažādi no kā
> izvēlēties.

Draugs,vai esi lietas kursā cık šobrīd kwh enerģijas maksā? Neviens vairs pa 0.20 nepiedāvā,tagad 0.3-0.40 bez pārvades un pvn... Afēra viss notiekošais. [neatkariga.nra.lv].

Re: AJ Power - game over
Autors: Enrike (85.254.102.---)
Datums: 02/12/2022 13:43

Skatos ka daži šeit īpaši jūt līdzi :O) . Mazs komentārs : galīgi nav problēma atrast citu tirgotāju - problēma attieksmē , varēja jau arī iepriekš paziņot saviem klientiem par "stratēģiskā virziena maiņu" , septembrī viņi paši atsūtīja jaunā līguma izmaiņas kur cena bija 2x lielāka kā iepriekš , es piekritu turpmākai sadarbības turpināšanai - kā klientam man nebija pret viņiem pretenziju . Gribu iebilst ka viņu jaunais atsūtītais tarifs toreiz bija "virs" tirgus , man bija iespēja aiziet pie citiem ar izdevīgāku piedāvājumu. Šobrīd tirgū situācija savādāka, pie tam ir tas sezonas laiks kad to neviens saprātīgs cilvēks nedara,. ( piekrītat ? - sienu neviens ziemā nepļauj ) , jauno līgumu tā sākuma termiņā es vienpusēji nepārtraucu , Pārejas sadārdzinājumu man taču neviens nekompensēs.

Re: AJ Power - game over
Autors: Aldiss (87.246.149.---)
Datums: 02/12/2022 17:05

Var tikai minēt, kāpēc AJ Power veic stratēģiskā virzienā maiņu, bet visdrīzāk elektrības tirgošana nes viņiem zaudējumus. Ne jau no vieglas dzīves pieņem šādus lēmumus. Novērtēja, ka
ēkas diži labs tuvākajā laikā nav gaidāms. Pagājušajā gadā jau viens tirgotājs - Senergo aizgāja pa bankrota ceļu, Cenas augstas, maksājumu kultūra klientiem pasliktinās.

Re: AJ Power - game over
Autors: Katls (80.89.76.---)
Datums: 02/12/2022 18:13

Pārpircēji nekad nav bijuši cienijams variants. Ceru, ka ukraiņi drīz atgūs savas stacijas un varēs par konkurētspējīgu cenu piegādāt enerģiju Eiropai. Un ideali, ja to darīs pašu uzņēmumi.

Re: AJ Power - game over
Autors: zigaars (77.219.5.---)
Datums: 02/12/2022 23:15

Ko tad tu no mums gribi? Lai pasakam tam kantirim lai vairāk tā nedara? Vai samest eirikus lai tev nav lieki izdevumi?
Enrike rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Skatos ka daži šeit īpaši jūt līdzi :O) . Mazs
> komentārs : galīgi nav problēma atrast citu
> tirgotāju - problēma attieksmē , varēja jau arī
> iepriekš paziņot saviem klientiem par "stratēģiskā
> virziena maiņu" , septembrī viņi paši atsūtīja
> jaunā līguma izmaiņas kur cena bija 2x lielāka kā
> iepriekš , es piekritu turpmākai sadarbības
> turpināšanai - kā klientam man nebija pret viņiem
> pretenziju . Gribu iebilst ka viņu jaunais
> atsūtītais tarifs toreiz bija "virs" tirgus , man
> bija iespēja aiziet pie citiem ar izdevīgāku
> piedāvājumu. Šobrīd tirgū situācija savādāka, pie
> tam ir tas sezonas laiks kad to neviens saprātīgs
> cilvēks nedara,. ( piekrītat ? - sienu neviens
> ziemā nepļauj ) , jauno līgumu tā sākuma termiņā
> es vienpusēji nepārtraucu , Pārejas
> sadārdzinājumu man taču neviens nekompensēs.

Re: AJ Power - game over
Autors: rosy dam (118.68.115.---)
Datums: 02/04/2024 11:14

A Beacon of Hope: In a world filled with challenges and uncertainties, infinite craft serves as a beacon of hope, reminding players of the beauty and wonder that exists within their reach. It's a sanctuary where they can escape the troubles of the world and find solace in the act of creation.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  ********  **        ********  
 **    **  **     **  **        **        **     ** 
     **    **     **  **        **        **     ** 
    **     **     **  ******    **        ********  
   **       **   **   **        **        **        
   **        ** **    **        **        **        
   **         ***     ********  ********  **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727