UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
izcenojumi
Autors: ivis (---.adsl.apollo.lv)
Datums: 30/09/2002 23:26

Palīdziet.Kur var atrast celtniecības darbu izcenojumus.

Re: izcenojumi
Autors: Cr-a (---.dsl.delfi.lv)
Datums: 02/10/2002 10:48

Atbildu.
Drizuma naks klaja Latvijas Buvnieku Asociacijas un buvfirmu kopigi veidotais katalogs "BIK - Buvniecibas Izcenojumu Katalogs", kura daudzmaz sapratigi un apdomati bus sakartoti izcenojumi gan materialiem,, gan darbam.
Lidz sim existeja diezgan murgains un vaajshs Inzenieru savienibas izdevums "Buvniecibas tamju normativi" - visu cienu autoritatem un autoriem, tomer nekas pratigs nav sanacis un neko vairak par privatmaju no ta kataloga izspiest nevar.
Vel tiri privati var iegadaties Dorsa k-ga izdevumu, kura ir tikai darba izcenojumi, kaa ari dazadi materialu paterinji un raksti no zurnaala "Maja un Dzivoklis".
Nu, un vel jau ir SNIP un ENIR... :)
Bet labak to visu apguut praksee vai vienkarsi darba gaitaa :)

Veelu veiksmi !

Re: izcenojumi
Autors: Normunds (81.198.144.---)
Datums: 18/06/2003 22:51

Sveiki!

Varbūt kam iz elektroniskā formātā Buvniecibas tamju normativi, kuros es varētu apskatīt celtniecības darbu cenas un salīdzināt ar firmas piedāvājumu.
Lūdzu izsūtīt uz adresi kraslava@#$%&apollo.lv
Normunds

Re: izcenojumi
Autors: Alberts (159.148.62.---)
Datums: 04/07/2003 13:28

Ļoti interesanti ir tas, ka tiek jau sertificēti tāmju sastādītāji, vispār pašlaik tāmes ir ārkārtīgi svarīgs un pirmais dokuments, kurš reizēm tiek pieprasīts pat pirms būvprojekta izstrādes ( piemēram, bankās). Tajā pašā laikā - klausies un brīnies - valstī vēl nav pieņemti tāmju izstrādāšanas noteikumi - tie vēl ir tikai projektā. Johaidi, man viens liels jautājums - kā Būvinženieru Savienība var nosertificēt tāmētāju, ja nav tāmēšanas noteikumu ???? Zili brīnumi!!!

Re: izcenojumi
Autors: vareni (---.57.dsl.delfi.lv)
Datums: 29/07/2003 17:31

es neticu nekada gadijuma tamju sastaditajiem,jo pasi ar to saskaramies,tas ir kautkads blefs!ja sastadot tami man pamatus izliet majai maksa viena vieta 600ls,citur 800ls,bet mums saviem spekiem tas izmaksaja aptuveni 100ls,ar darbu un materiali. tad velu visiem veiksmi ar tamju sastadisanu!celiet pasi!

Re: izcenojumi
Autors: streiklauzis (159.148.7.---)
Datums: 01/08/2003 11:53

Nu tad davai uz priekšu zeeni! Hoholus,belorusus un turkus muusu
biznesaa ieķshaa un cenas visus cenu zemee siteejus apmierinaas! Tas
nekas, ka muusu zeeni aizlai'diisies uz IRELAND un citaam vietaam, bet
pie mums buus taapataas kaa Vaacijaa ar turkiem.Un pamatus ieliet par
100 Ls "vienaa vietaa" patieshaam var ieliet, bet betoneeshana maksaa
gan krietni daargaak!Luuk taa!

Re: izcenojumi
Autors: Mierigs (159.148.62.---)
Datums: 20/08/2003 13:06

Nepārdzīvo tik ļoti! Saprotama lieta, ka katrs individuālais būvētājs meklē pēc iespējas lētāku variantu. Liela atšķirība cenās ir jau no tā vien, vai būvē firma vai pamatus ielej pašu spēkiem. Taču, manuprāt, vislielākā atšķirība cenu vēlmēs ceļas no tā, ka valstī kopumā ir milzīgas ekonomisko iespēju atšķirības iedzīvotāju slāņos. Ja šīs iespējas kaut nedaudz izlīdzinātos, viss būtu kārtībā. Nav te nekāda sakara ar hoholiem vai belarusiem, nefantazē!

Re: izcenojumi
Autors: Intresents (80.249.194.---)
Datums: 06/01/2004 21:14

Vai nav labāk darīt zināmus minimālos (sapratīgos) izcenojumus celtniecības darbiem, jo tad daudzi prasīs kā minimums šos minimālos izcenojumus un par zemāku cenu neviens īpaši neies strādāt, jo šobrīd nav tādu normu un daudzi nolaiž cenu nezinādami īstos izcenojumus un līdz ar to izcenojumi kritās. Jo vairāk celtnieks saņem jo vairāk viņš var tērēt un savu kārt atkal kāds cits saņemt vairāk u.t.t tā ir normālās valstīs, kad cilvēks pārzina savu darbu normāli strādā normāli un dabū labu atalgojumu viņam nav jāmācās papildus santehnika, celtniecība, medecina, u.t.t, bet viņš var atļauties aiziet pie speciālista un visi ir laimīgi (nu varbūt ne pa visam, jo gribas vienmēr vairāk, bet nu labāk dzīvo nekā latvijā krietni, te lielākā daļa dzivo hujova) Ārzemēs normals cilvēks nekad nedomās vai viņām pietiks naudas, lai izdzīvotu vai nē.

Paši rokam sev bedri, tad tik uz priekšu !!!!!!

Cita opera ir: Skopais maksā divreiz (Labs meistars jau neies par kapeikām strādāt, bet būs vienmēr tādu kuri gribēs krietni ieekanomēt un ka sāks viss krist nost pēc dažu supermeņu veiktā darba, vai būss uztaisīts greizi un vajadzēs atkal kādu meklēt, lai pārtaisa, "centīgākie" pat paspēj pāris reizes pārtaisīt.
Labs meistars nozīmē- kvalitatīvi ātri strādāt, zināt jaunākos tehnikas sasniegumus, jaunako matriālu klāstu un to pareizu pielietojumu, labam meistaram ir nepatīkami slikti strādat, jo tad nevar lepoties ar izdarīto darbu citiem cik viņš kruts.

Cilvēks ir nelaimīgs tad, kad nedara to, ko viņš varētu, un ķeras pie tā, ko nesaprot. /Johans Volfgangs Gēte./

Bet pohujistiem vienalga galvenais ir naudu saņemt, kad viss ir izdarīts un kaut kā tūrās, tas jau pohuj, ka viss ir garām, bet nauda ir kabatā un tad nu pameiģini dabut vīņus roka ar to garantiju kuru viņi solijuši, un likt, lai pa velti strāda un salabo savus brinumdarbus.

Tā kā skopūļi taupiet, bet pārejie domajiet par to cik jus nakotnē ieekanomesiet naudu, laiku un savus nervus, laiks ir nauda.

Tikai daži dzīvo šodienai, vairums gatavojas dzīvot rītdienai. /Dz.Svifts./

Re: izcenojumi
Autors: Intresents (80.249.194.---)
Datums: 06/01/2004 21:24

Ai nu ko tur runat par latviesu atieksmi pret darbu un cilvekiem (Jo vairak cilvekus apkast, jo labak) mes ilgi nedzivosim labi Latvija.

Re: izcenojumi
Autors: Eglīte (---.deac.net)
Datums: 12/02/2004 22:13

es esu izmisumā, man nemaz negribējaas apskriet visu netu lai uzzinātu tās fucking agroplēves izmaxas!bet nu jau es esu nonākusi izmisusho cilvēku homepeidzjaa!!!!!! vai tieshaam nekur neraxta klaat cenas?????besiii man buuvnieciiba.

Re: izcenojumi
Autors: r (---.parks.lv)
Datums: 13/02/2004 08:54

100 ls par pamatiem ??? tas labaakajam draugam? :) no kurienes ta taads ciipars me par 41 perimetra metru un 35 cm biezumaa par cementu vien samaksaaja kauchkur 180, nu vareeja arii mazaak, bet taakaa peec gadiem tiks celta grunts uz augshu tad shamos vajadzeeja taisit augstaakus kaa nepiecieshams

Re: izcenojumi
Autors: MansVariants (195.13.255.---)
Datums: 17/02/2004 15:34

Shaja pasulee nav nekaa taada, ko kaad nevareetu pagatavot mazliet sliktaak un paardot mazliet leetaak, un taadi cilveeki, kuriem orientieris ir cena ir pelniijushi kljuut par shaadu dariijumu upuriem.

Lai vieglas smiltis

Re: izcenojumi
Autors: Māris T (80.81.61.---)
Datums: 02/03/2004 18:17

nu tas, ka pa "lēto" neaks labs būt nevar it kā ir skaidrs.
bet ne viss, kas ir pa "dārgo" ir labs. tā nu diemžēl ir kapitālismā.
kur ir saprātīgais vidusceļš? manuprāt nav normāli, ka izmantojot manu nezināšanu celtniecība, tieku apkāsts par 500% vai tml. tas būtu ok, ja jomā, kur es darbojos, varētu apkāst citus ar apm tādu pašu attiecību, bet... "augsto tehnoloģiju" biznesā (diemžēl es nestrādāju M$) tas neiet cauri - patērētāji un darba devēji ir izglītoti savās jomās.
laikam tiešām jāiestājas RTU un kaut kāds minimum sjāapgūst, pirms ķerties pie savas mājas būvēšanas uzrauga uzraudzīšanas.

Re: izcenojumi
Autors: janka (---.maksinets.lv)
Datums: 07/04/2004 18:31

es gan domaaju ka nu jau visi te ir "uzvilkussies" un nu celtnieki un taameetaaji vainiigi. Cenas jau nu kas straadaa buuvnieciibaa ir sen zinaamas un taas sipri nemainaas. Taa pati betoneessana 20ls kubaa maksaa leetaak jau buutu limonaade. Bet par par "velti" jau neviens nestraadaas. Pats esmu labojis "gemorojus" un tad jau nu "loxus"kaassu gan ja nav smadzennu lai arii maksaa.......

Re: izcenojumi
Autors: janka (---.maksinets.lv)
Datums: 07/04/2004 18:34

par tiem 500% nu tikai nevajag. Labi?

Re: izcenojumi
Autors: praktiķis (195.62.156.---)
Datums: 08/04/2004 07:59

Varbūt īsti 500% nav, bet daudz gan:darba pasūtītājs apmaksā arī izpildītāja nodokļus,apdrošināšanu,mobiļņiku un vēl šā priekšnieka,grāmatveža šofera utt.algas un izdevumu daļas.Un kur ta vēl firmas īpašnieka peļņa ne mazāka par naudas % bankā.Neviens nedarbojas ar labdarību.Un tas palielina paša iespējamo darba vērtību vidēji par 300%!

Re: izcenojumi
Autors: Ete (159.148.139.---)
Datums: 08/04/2004 12:01

Neaizmirsat, ka maksaajam visu laiku, par graamatvedi un mashiinu tas ir normaali, maksaa par elektriibu, par uudeni, par reklaamu, par to pashu garantiju, kura tiek apdroshinaata, par iepakojumu, par drukas burtiem, nevis melnbaltiem, jo taadu suu neviens nepirks, bet kraasainiem...protams, ka firmaa ir celt daargaak, protams...nu bet kaa tad savaadaak...taapat kad Juus reekinu sanjemat, tur jau ir iereekinaata gan elektriiba, ko pateereejis printeris, gan kaartidzi, gan darba speeks, gan papiirs, a par ko te jaabriinaas, normaala ekonomika.

Re: izcenojumi
Autors: Haiduks (159.148.154.---)
Datums: 18/04/2004 22:12

Mums visiem ie viena nelaime, bet varbūt laime.
Kad saņemam, tad gribam maksimāli, kad maksājam, tad visi ir blēži.
Īstu izcenojumu vēl nav un es domāju, ka nebūs. Būs tikai rekomendācijas. Mēs esam kapitālismā un GOST, ENiR ir kaput...visu nosaka tirgus.
Gadi, kad trūst strādnieku, ceļās darba izcenojumi, kad palielinās bezdarbs, cenas minimālas.
Es zinu to, ja man flīzētājs pirmajā tikšanās reizē prasa 3 Ls/m2, tad tas ir garām. Ja no 8 Ls/m2 nokaulēju uz 5...viss o'key.
Cinījamais <praktiķis>, kāpēc Tu nebrēc- pie maizes arī ir ofisa, piegādes un peļņas izdevumi, kur nu vēl veikala visi tie paši izdevumi. Tur Tu muti viss palaist nevari, bet celtnieki?...

Re: izcenojumi
Autors: arvixx (---.dr3amland.com)
Datums: 07/05/2004 13:06

pats esmu celtnieks un iisteniiaa cenas+ - ir zinaamas,bet paareejaa pelnja ie atkariiga no maksaataaja un paarliecinaashanas speejaam!

Re: izcenojumi
Autors: celtnieks (---.rss.lv)
Datums: 07/05/2004 23:25

Klausies interesent,tad kaapeec plassajaa eiropaa Latviessu darbaspeeks tik labi koteejas,arii buuvnieciibas nozaree(kaa darba izpildiitaaji).Attieksme pret darbu buus kad buus arii normaala uznneemeeju attieksme pret vinnu algaam.Paaris dienas TV redzeeju kaa viens bijussais kolhoza priekssnieks suudzeejaas ka cilveeki straadaat negrib,jo lai tik pameegginot iedomaaties vinnss tiem dienaa solot 2-3LS un reti kurss grib normaali straadaat.Iztikas minimums ir 97Ls,lai tad pats pameeggina pa 40-60Ls meenesii izdziivot.Visi pieradussi uzkrukkiit firminnu un peec gada ar Mersi braukaat,bet kaadaeell tad krutajaa Eiropaa taa nenotiek?Un cik var teikt ka laizz lunnus gan kruti meistari gan labi straadaa iesaaceeji un cena jau nu nebuut nav taa noteicossaa no kuras var spriest par kvalitaati.Vieniigas tas ka Firmas vienmeer buus daargaakas,jo jaamaksaa arii par adminstratiivo aparaatu,bet pluss ir tas ka reti kurss privaatais dod garantijas.Ja arii dod tad taas ir stipri nosaciitas,jo teikt jau var daudz ko.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **      **  ********  **     **  **    ** 
 **    **  **  **  **  **        ***   ***  ***   ** 
 **        **  **  **  **        **** ****  ****  ** 
 **        **  **  **  ******    ** *** **  ** ** ** 
 **        **  **  **  **        **     **  **  **** 
 **    **  **  **  **  **        **     **  **   *** 
  ******    ***  ***   **        **     **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727