UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Atsauksmes par būvfirmām :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
SIA NElss
Autors: tmx (213.180.114.---)
Datums: 10/11/2003 23:03

nelss rulleee

Re: SIA NElss
Autors: Intresents (80.249.194.---)
Datums: 13/04/2004 13:53

Kādā ziņā Nels rulē daudziem no pārdevējiem ir maz sajēgas ko pārdod zin to tikai, kas ir rakstīts uz etiķetes bet tas bieži vien neatbilst ŗeālajam. Lielākā daļa nav strādājusi ar produktiem ko pārdod un ja uzprasa kadu sīkumu bieži viņi atbild na haļavu - "jā jā tikai ņemiet". Cik reizes emu prasijis lai privātie pasūtītāji (Cilveki kuri maz parasti sajēdz no būvniecības sīkumos) atved silikonu logiem lai var iestiklot vīņiem iedod Nelsā akrilu !!!!! akrils tak rakstīts uz tūbiņas ka nevar lietot tur kur ir patstāvīga mitruma ietekme. Bieži kā špakteli zem Bekers krāsas bekerplast 7 iesaka Vetonīt LR+ ??? LR+ grauda lielums ir 0,3mm un pie tam graudi nav vienāda izmēra.
Ja noslīpē LR+ ta paliek švīkas mazas kuras Bekerplast nenosedz jo viņa ir pārāk šķidra (Varbūt arī nosedz ja gāž ahujeno kārtu virsū, bet ši krāsa nav no tām lētākajām kuru var šķiest pa labi un pa kreisi!!!!) lai krāsotu ar bekerplast 7 parasti ņem špakteli ar grauda lielumu 0,1mm - 0,15mm
Vel ir vesela kaudze gadijumu kad Nelsa pārdevēji sastāsta visādus brīnumus. Preces Nelsā arī bieži vien nav pareizi uzliktas uzdrukāts ir viens pie kases pieejot saka pavisam citu ??
Uzprasiet jebkuram pārdevējam nelsā instrumentu nodaļa par vienalga kuru elektrisko instrumentu cik vīņam ir liels griezes momens(Torque) Nm reti kurš spēs atbildēt kur nu vel izskaidrot ko tas nozīmē un kāda ir no viņa jēga konkrēta instrumenta darbībā.( Un jēga no griezes momenta ir ļoti liela un tas var krasi atšķirties dažadu firmu izstrādājumiem pie vienas cenas)
Protams ir izņēmumi un ir pāris sava amata speciālisti, bet viņu ir mazākums

Re: SIA NElss
Autors: Ieviņa (81.198.240.---)
Datums: 13/04/2004 14:01

Piekrītu - nesen NELSĀ nopirku tapetes, kad atvedām un sākām līmēt, tad izrādījās, ka nemaz neatbilst artikula NR. Kad aizgājām pie vadītāja, šis teica, ka paši vainīgi, jo vajag veikalā skatīties ko pērk, bet vai tad man vēl ir jāseko līdzi viņu pārdevējam, ko viņš tur man iesaiņo???

Re: SIA NElss
Autors: Intresents (80.249.194.---)
Datums: 13/04/2004 14:19

man liekas pārdevēji/konsultani veikalā ir domāti lai pircējim varētu palīdzēt izvēlētos pareizo preci kura ir nepieciešama konkrēta darba izpildei un klientiem nevajadzētu pārbaudīt konsultantus vai viņi ir pareizo preci iesaiņojuši. Ja no konsultantiem ir maz jēgas tad tak var atstāt tikai kasierus :), bet ja nopietni man liekas ka Nelsaa maz maksā konsultantiem un viņi patstāvīgi mainās un viņiem nav jēga par kapeikām censties ja viņi jeb kurā laikā var atrast citu darbu ar tādu pašu apmaksa. Lai cilvēks censtos un vislaik izglītotos viņam jābūt motivācijai un bailēm ka pazaudē ļoti labu darbu bet diemžēl tā nav :(.

Re: SIA NElss
Autors: Intresents (80.249.194.---)
Datums: 13/04/2004 14:38

Vel ar ko grēko Nels un ne tikai Nels, pārdod preces kurām jau sen garantijas termiņš ir izbeidzies un dažreiz tas jau ir beidzies pāris gadu atpakaļ, tas īpaši atiecas uz specifiskām precēm kuras reiti pērk, ir gadijumi kad nopērk kadu sauso maisijumu kur jau ir ticis mitrums un tanī ir jau sacietējušas daļiņas maisijuma, jebkurš celtnieks zin cik forši ir špaktelēt ar špakteli kur ir sacietējušas daļiņas un tās met švīkas uz virsmas un tās daļiņas ir nepārtraukti jālasa ārā no špakteles, forša laika nosišana :)
Ir gadijies nopirkt krāsas pūšamajos baloniņos vecas kuras nevis pūš ārā krāsu bet labākajā gadijumā tā tēkk vai arī pūš nevienmērīgi u.t.t
un vel vesala kaudze visādu prikolu mums sagādā tādēl ka ir žēl pārdod preces kurām beidzas garantija par lētāku summu kā to dara ārzemēs.

Re: SIA NElss
Autors: peters (195.244.142.---)
Datums: 14/04/2004 07:24

Ar Nelss vis jau skadrs sen, pardevei galigi garam viniem pt slinkums palasit tos bukletinjus kas ir pasu veikala.Un kad atnak tantinja kura galigi neko nesaprot vini sak spraust batonus ausis.

Baigais servis,un apkalposana.:):):):):):):):):):)

Re: SIA NElss
Autors: Haiduks (81.198.170.---)
Datums: 19/04/2004 12:39

Es tāpēc perkos "Krūzā", kaut gan mani nedaudz kaitina pārāk izsmeļošās atbildes, bet ikdienas cilvēkam tas, kas vajadzīgs.

Re: SIA NElss
Autors: peters (195.244.142.---)
Datums: 19/04/2004 14:50

jap Kruza tiri neko normals, teiksim nau tas labakais un nau tas sliktakais.

Re: SIA NElss
Autors: Haiduks (81.198.170.---)
Datums: 20/04/2004 07:47

Jā, Kruzai grūti tikt klāt, šaurība liela, bet dod labas atlaides, un ar maniem pasūtījumiem ir ļoti precīzi.

Re: SIA NElss
Autors: nr (81.198.239.---)
Datums: 20/04/2004 22:06

Tapeksam ar starp citu nev ne vainas, arī cenas normālas. Nelsā neiepērkos jau pāris gadus :)

Re: SIA NElss
Autors: $$$ (159.148.154.---)
Datums: 19/08/2005 23:40

Krūzas atlaides ir smiekliigas :))

Re: SIA NElss
Autors: kvarcs (---.vzd.gov.lv)
Datums: 22/10/2005 01:23

Reiz piebraucu pie NELSS veikala Brīvības ielā pie Gaisa tilta. Zēni mazgā automašīinu veikala priekšā. Tad no veikala iznāca pārdevēja un paņēma no zēniem šampūna (vai kas tamlīdzīgs) pudeli ,kuru tiko bija lietojuši un aiznesa atpakaļ veikalā un ielika plauktā starp citām tādām pašām pudelēm. Īstenībā jau sīkums, bet šajā veikalā es vairs neeju. ( šāda satura veikalos esmu spiests iepirkties ārkārtīgi daudz )

Re: SIA NElss
Autors: a (87.226.11.---)
Datums: 22/10/2005 03:18

savukart es nelsaa ierados ar domu konkreti iepirkties, tacu ta ka bija atlikusas 8 minutes lidz veikala slegsanai, mani sargs pasuutiija (ar vaardiem, ti co nevidesh skolko vremja..?)
Nu i nevajag, aizbraucu uz Alfu, aizgaju uz senukai un nopirku visu nepieciesamo elektroinstalacijas darbiem.

ps. es saprotu, ja veikals strada lidz , piemeram 19:00 , tad es itka varetu ierasties arii 18:52, nelsam acimredzot ir cits viedoklis.

tagad censos izvairities no si veikala, kaut ari pa celam uz majam.


Re: SIA NElss
Autors: JanisP (81.198.232.---)
Datums: 07/11/2005 03:44

Principa visos veikalos var atrast problemas, es pats iepērkos gan Tapeksā gan Nelsā, nav nekādu problemu. Patik starp citu tas pats minētais Nelss pie Gaisa tilta, pārdevēji zin savu lietu!

Re: SIA NElss
Autors: Zirnis (80.232.228.---)
Datums: 08/11/2005 16:35

Man ir ļoti laba sadarbība ar Nelss v\Vienības gatvē. Viss atkarīgs no menedžera, kurš pagadās pretī.

Re: SIA NElss
Autors: BBB (195.122.26.---)
Datums: 15/11/2005 00:07

Jaa, no Nelss var visu sagaidiit, taapeec es iepeerkos taados veikalos kaa Nagleks - Ķīšezera ielā 9a, K-rauta - Maskavas ielā 418a vai OK Būvmateriāli - Piedrujas ielā 3d. pēdējo reizi konsultējos par hidroizolāciju OK Būvmateriālos un teikšu vienu - normaali spechuki savaa nozaree... arii cenas ir ok.

Re: SIA NElss
Autors: kurmis (195.20.126.---)
Datums: 15/11/2005 22:37

Tipiskais skats ieejot NELSS veikalā, kad pārdevēji tusējas vienā stūrī un viņiem nav nekādas darīšanas vai pircējam kaut as interesē vai nē. Un ja kaut ko pajautā, tad sāk sūtīt no viena pie otra. Respektīvi, veikals labākajās padomju tradīcijās. Ja zini, ko vajag un citur navar aizbraukt tad var braukt arī NELSSā, bet savādāk, labāk gan izvairīties.

Re: SIA NElss
Autors: tereza (---.cable.ubr03.gate.blueyonder.co.uk)
Datums: 18/11/2005 06:08

E s laikam veletos aprakstit,gari un plasi manu pieredzi ar Nelss tiesi tos kuri razo logus,pardod.Logi ir pasutiti,ielikti,bet melo,jau ilgaku laiku ,izvairas no zvaniem u.tt.Visu naudu samaksaju uzreiz skaidra nauda,tagad esmu nelaimiga,jo logu arpuse nav pabeigta,palodzes nav uzliktas.ta mani parstavji mocas ar so kantori,kas atrodas pie gaisa tilta.Vel neviens nav atvainojies par neertibam,katru dienu sola,sola,sola.Ko man darit....visi darbi kavejas ?Bus laikam jasauc kada avize paliga,lai vairak cilveku uzzin,lai neko nepasuta.Vajag durvis un vel daudz ko,bet neko nepasutisu vairak saja firma.Ligums ari tads sastadits,lai pasu adas butu veselas....ARI SERVISS TADS NU JASAKA STIPRI ZEMS,SEDEJU AR SAVIEM APT.1650LS KA UBADZE....LUDZEJA...sOKS MAN PAR SO ATTIEKSMI...

Re: SIA NElss
Autors: a (87.226.11.---)
Datums: 18/11/2005 07:42

Un TV reklama nelsam ari tada pati kaa pats nelss.
divi dunduki paarlaimiigi min krustvardu miklas - resp. megina uzminet, par kadiem materiaaliem , tad isti ir runa.
...aaaa! kjiegelis...! nu jaaa! - peec 3 reizes viss ir uz pusi skaidrs, nu gluzi kaa ar konsultantiem nelss veikalos....

Re: SIA NElss
Autors: rrrr (---.btv.lv)
Datums: 27/04/2006 15:13

Intresents Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vel ar ko grēko Nels un ne tikai Nels, pārdod
> preces kurām jau sen garantijas termiņš ir
> izbeidzies un dažreiz tas jau ir beidzies pāris
> gadu atpakaļ, tas īpaši atiecas uz specifiskām
> precēm kuras reiti pērk, ir gadijumi kad nopērk
> kadu sauso maisijumu kur jau ir ticis mitrums un
> tanī ir jau sacietējušas daļiņas maisijuma,
> jebkurš celtnieks zin cik forši ir špaktelēt
> ar špakteli kur ir sacietējušas daļiņas un
> tās met švīkas uz virsmas un tās daļiņas ir
> nepārtraukti jālasa ārā no špakteles, forša
> laika nosišana
> Ir gadijies nopirkt krāsas pūšamajos baloniņos
> vecas kuras nevis pūš ārā krāsu bet
> labākajā gadijumā tā tēkk vai arī pūš
> nevienmērīgi u.t.t
> un vel vesala kaudze visādu prikolu mums
> sagādā tādēl ka ir žēl pārdod preces kurām
> beidzas garantija par lētāku summu kā to dara
> ārzemēs.



Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **        **  **     **        ** 
 **     **  **     **        **  **     **        ** 
 **     **  **     **        **  **     **        ** 
 **     **  *********        **  **     **        ** 
 **     **  **     **  **    **   **   **   **    ** 
 **     **  **     **  **    **    ** **    **    ** 
  *******   **     **   ******      ***      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727