UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
prozektors ar sensoru
Autors: neo ()
Datums: 22/01/2012 21:53

Labdien nopirku prozektoru ar sensoru pieliku, vis notiek vis stradaa jutibu noliku uz minimalo, visu laiku sledzas ieksaa , araa. kas pa vainu? varbut laikapstakli pie vainas, no ta ka snieg ar varetu ieslegties, varbut ir kadam pieredze

Re: prozektors ar sensoru
Autors: Didzisp ()
Datums: 22/01/2012 22:13

Varbūt tuvumā ir kāda plakne, kura sasilst no lampas un iestājas "autopilots", kad lampa pati slēdzas iekšā un arā. Man tā ir palīgmājā, kā durvis blakus sensoram paliek vaļā, ta pats slēdzas visu laiku iekšā un ārā.

Re: prozektors ar sensoru
Autors: Freima ()
Datums: 22/01/2012 22:14

Diemžēl intensīva lietus vai sniega puteņa laikā sensors nostrādā... Esmu mēģinājis visādi regulēt, mainīt novietojumu, nekas nepalīdz! Laikam tāda uzbūve, varbūt jāizvēlas dārgāks un kvalitatīvāks izstrādājums.

Re: prozektors ar sensoru
Autors: Didzisp ()
Datums: 22/01/2012 22:15

Varbūt tuvumā ir kāda plakne, kura sasilst no lampas un iestājas "autopilots", kad lampa pati slēdzas iekšā un arā. Man tā ir palīgmājā, kā durvis blakus sensoram paliek vaļā, ta pats slēdzas visu laiku iekšā un ārā.

Re: prozektors ar sensoru
Autors: neo ()
Datums: 22/01/2012 22:18

nevaretu but, ieksaa ir led lampa ta jau praktisi vispar nesilst, un uz ko vispar ta lampa stradaa, kustibu vai siltumu, varbut no ta ka snieg iesledzas, vai no kadiem silta gaisa virpuliem kas no palodzem varetu nakt? nezinu varbut ir kadi logiskaki padomi ko varetu darit lietas laba

Re: prozektors ar sensoru
Autors: moldriks ()
Datums: 22/01/2012 22:37

Apmaini pret citu.

Re: prozektors ar sensoru
Autors: Rx ()
Datums: 22/01/2012 23:33

Manas sensoru lampas nejūt sniegu. Zinu tikai ka: Tās ieslēdzās, ja ir īslaicīgi sprieguma zudumi kā arī ja tās skata zonā ir zari, kas kustoties maina siltumstaru ainu un ieslēdz lampu. Ieslēdzās no kaķa, suņa. Manuprāt arī no zirnekļa, kas priekšā uzvij tīklu un mušas gaiņā. Sasniedzot tumsu, kas ir jutības slieksnis, sāk strādāt kustības sensors. Tā darbības principā ir siltuma staru krišanas vieta uz sensora, ko nosaka speciāla lēca, kas sadala skata lenķi zonās. Ja mainās siltuma atrašanās šājā zonā, slēdzis nostrādā. Tāpēc šie releji ir visjutīgākie uz sānu kustību, nevis tuvošanos...

Re: prozektors ar sensoru
Autors: aaaa ()
Datums: 23/01/2012 10:34

Es arī balstoju par vai nu strāvas raustīšanos (slikts kontakts kaut kur?) vai ražošanas brāķi. Jā un tas, ka LEDi nesilst, ir tīrākais mīts. LED lampas silst ne pa jokam un lielākas jaudas LEDiem ir pat radiatori, tā ir LEDU pamatproblēma, jo parasti viņiem virs 90 oC nostrādā aizsardzības sensors, kas nomet jaudu. Patausti to savu prožektoru pēc pusstundas degšanas - olas varēs cept.

Re: prozektors ar sensoru
Autors: slēpnis ()
Datums: 23/01/2012 12:16

Man gadījās 2gab principā sūdi. Mitrākā laikā un no rītiem, kad droši vien kondensāts iekšā, konstanti nostrādā arī gaišā dienas laikā. Toties 2 citi, tādi paši lētie strādā ok. Jāpiezīmē, ka sūdīgajiem ir 2 regulēšanas potenciometri, labajiem 3.

Re: prozektors ar sensoru
Autors: neo ()
Datums: 23/01/2012 20:12

pa to silsanu, nezinu ka lielas led, man istaba ir gu-10 lampas, var iznemt no patronas un turet rokaa knapi siltas, toties parasto halogeno pameigini panemt roko tulit pec izslegsanas

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********   **     **  **    **  **       
  **   **   **     **  ***   ***   **  **   **       
   ** **    **     **  **** ****    ****    **       
    ***     **     **  ** *** **     **     **       
   ** **    **     **  **     **     **     **       
  **   **   **     **  **     **     **     **       
 **     **  ********   **     **     **     ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727