UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Meklēju meistaru vannasistabas remontam.
Autors: Juris... ()
Datums: 08/07/2013 18:27

Meklēju meistaru vannaistbas remontam - santehniskie darbi, grīdu un sienu līdzināšana, flīzēšana uc, kā arī virtuves flīzēšana.

Re: Meklēju meistaru vannasistabas remontam.
Autors: carpenter ()
Datums: 08/07/2013 18:35

Dzīvokļus ziemā remontēt būtu prātīgāk, meistari jūlijā lej pamatus, naglo karkasus un apvelk fasādes

Re: Meklēju meistaru vannasistabas remontam.
Autors: soseds2 ()
Datums: 08/07/2013 20:54

Vajadzīgs universālais meistars kas prot visu? Es gan pats esmu santehniķis, varu tikai pa savu līniju piepalīdzēt. Viena vannasistaba gan nav liels apjoms un jūlijā var mierīgi paspēt.
Carpenter, tas normāli ka fasādnieki un pamatu lējēji taisa pa ziemu virtuves -velk elektrību un santehniku un flīzē?! Es gan nepiekrītu tādam variantam, ka visi meistari prot visu un perfekti.
Protams, ja pasūtītājs nevēlas meklēt katras nozares speciālistu atsevišķi, tad nākas paļauties uz "govnostroj" darba principu. Pēdējā minētajā variantā izpildītus dzīvokļus parasti taisa uz pārdošanu, nevis pasūtītājs priekš sevis.

Re: Meklēju meistaru vannasistabas remontam.
Autors: komentētājs ()
Datums: 09/07/2013 20:16

jā,pilnīgi piekrītu soseds2... ar tiem universālajiem tā ir kā ir...no savas pieredzes zinu...

uzskatu ,ka, ja esi santehniķis,tad esi santehniķis...ja skrūvē ģipsi ,tad skrūvē ģipsi...ja strādā ar betonu ,tad arī betonē,ja esi elektriķis,tad velc elektrību...

bet pie mums jau tikai elektriķis gan flīzē,gan trubas liek un vēl arī reģipsi skrūvē....tikai pēc tam ,kad flīzes šķībi greizi piegrieztas un pieliktas ,pasaka ,man jau neviens neteica ,ka taisni vaig...tas iz dzīves...

protams ,ka ir izņēmumi ar zelta rokām un galvu,kas varēs kvalitatīvi salikt gan caurules,gan flizes un visu pārējo,bet tādu nav daudz...

Re: Meklēju meistaru vannasistabas remontam.
Autors: Gints__ ()
Datums: 10/07/2013 00:11

Man dažādās vietās pēdējo ~3 gadu laikā ir bijusi darīšana ar 5 meistariem. Vienīgais, kuru gribējās rupji izlamāt krieviski pirms pasūtīšanas, bija tas, kurš stāstīja, ka mākot visu. Par laimi dzīvoklim, kurā jau vairs nedzīvoju :)

Re: Meklēju meistaru vannasistabas remontam.
Autors: kaspars balins ()
Datums: 19/09/2013 15:34

zvaniet vai nu 29547739 vai ari 26739056, mes izdarisim visu kas ira vajadzigs



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******   **     **  **      **  ******** 
 **        **     **  **     **  **  **  **  **       
 **               **  **     **  **  **  **  **       
 ******     *******   *********  **  **  **  ******   
 **               **  **     **  **  **  **  **       
 **        **     **  **     **  **  **  **  **       
 ********   *******   **     **   ***  ***   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727